wielkanocna kolacja architektów

Wielkanocna „Kolacja Architektów” – spotkanie pełne wrażeń w warszawskiej restauracji Qchnia Artystyczna

Zaproszenia

Kolejna edycja cieszącego się popularnością wydarzenia organizowanego przez agencję OKK! PR odbyła się tuż przed Wielkanocą w nietuzinkowej przestrzeni restauracji Qchnia Artystyczna w Centrum Sztuki Współczesnej na Zamku Ujazdowskim.

„Kolacja Architektów” to doskonała przestrzeń do dialogu architektów, projektantów i producentów. Ta wysmakowana inicjatywa, która umożliwia gościom dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem, prowadzenie dyskusji na tematy istotne dla branży, a także ułatwia budowanie wartościowych relacji. Ostatnia odsłona „Kolacji Architektów” odbyła się w przyjemny, wiosenny wieczór, tuż przed Wielkanocą.
 

wielkanocna kolacja architektów


Olga Kisiel-Konopka, CEO agencji OKK! PR doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważny dla branży architektoniczno-wnętrzarskiej jest networking. Kierując się tym przekonaniem stworzyła cykl wyjątkowych spotkań, które ułatwiają nawiązywanie bliskich kontaktów i współpracy pomiędzy architektami, projektantami a producentami wyposażenia wnętrz, a to wszystko w otoczeniu inspirujących wnętrz i znakomitej kuchni.

Wyjątkowi goście kolejnej edycji „Kolacji Architektów”

Marcowa „Kolacja Architektów” odbyła się w nietuzinkowej przestrzeni restauracji Marty Gessler Qchnia Artystyczna, która znajduje się w Centrum Sztuki Współczesnej na Zamku Ujazdowskim.

wielkanocna kolacja architektów


Położona w otoczonej zielenią części stolicy, w sąsiedztwie parku Agrykola oraz Łazienek Królewskich, zachwyca swoją mosferą. Jej letni taras, uznawany za jeden z najpiękniejszych w Warszawie, od lat przyciąga zarówno mieszkańców miasta, jak i gości z całego świata.

Na wyjątkową kolację przybyli uznani architekci, projektanci a także wybitne gościnie specjalne, Marta Sękulska-Wrońska, Architekt, Partner, Prezes Zarządu pracowni WXCA oraz Magda Grabowska-Wacławek znana też jako Bovska, autorka tekstów, kompozytorka, ilustratorka i projektantka.

wielkanocna kolacja architektów
wielkanocna kolacja architektów
wielkanocna kolacja architektów
wielkanocna kolacja architektów
wielkanocna kolacja architektów

Wieczór pełen wrażeń

Wieczór rozpoczął się uroczystym powitaniem gości, a następnie przedstawieniem partnerów wydarzenia, marek od lat zaprzyjaźnionych z agencją OKK! PR: Nobonobo, Rockfon, Saint Gobain Glass, 2Tec2 oraz Dyson. Następnie Marta Sękulska-Wrońska i Bovska opowiedziały zebranym o swojej drodze zawodowej, początkach kariery, a także pasji, która jest nieodłącznym elementem ich życia.

Kolejną niespodzianką dla uczestników kolacji było oficjalne ogłoszenie Magdaleny Federowicz-Boule, architekt, prezes i dyrektor kreatywnej Tremend, jako ambasadorki marki Saint Gobain Glass. Reszta wieczoru upłynęła gościom w niezobowiązującej atmosferze, na inspirujących rozmowach w towarzystwie znakomitej kuchni i pysznego wina.

Partnerzy spotkania: Nobonobo, Rockfon, Saint Gobain Glass, 2Tec2, Dyson

Weranda była patronem wydarzenia

ZDJĘCIA: BARTEK BARCZYK