konkurs creator kolejna edycja

Kolejna edycja konkursu wnętrzarskiego już za nami. Zobaczcie 3 pierwsze miejsca!

Zaproszenia

Za nami kolejne edycje kursów projektowania wnętrz firmy szkoleniowej Creator. W tym sezonie odbyły się dwa konkursy na najlepszy projekt przestrzeni mieszkalnej w Warszawie i jeden we Wrocławiu. W Warszawie zwyciężyły: Karolina Świtała i Marzena Urbanek, a we Wrocławiu Anna Michalska. 

reklama

Chcesz zostać projektantem wnętrz? Kurs Creator pomaga zostać profejonalistą  

Firma Creator, która prowadzi kursy projektowania i stylizacji wnętrz, od wielu lat uczy, jak stworzyć autorski projekt mieszkania. Jeśli marzysz o aranżowaniu wnętrz oraz chcesz zdobyć wiedzę w otoczeniu profesjonalnej kadry, zapisz się na szkolenie i otrzymaj certyfikat MEN. Zajęcia odbywają się w największych miastach w Polsce oraz online. W ofercie przewidziana jest też nauka obsługi programów ArchiCAD oraz SketchUp. Więcej informacji o kursach znajdziesz na stronach: www.creator.net.pl i www.creatorkursy.pl. A tymczasem zobaczcie 3 najlepsze projekty przestrzeni mieszkalnej wśród prac zaliczeniowych kursantek.

1 - Projekt Marzena Urbanek, Warszawa

2 - Projekt Karolina Świtała, Warszawa

3 - Projekt Anna Michalska, Wrocław

Pani Karolina Świtała podbiła serca jury, tworząc projekt nowoczesnego mieszkania w pastelowych barwach. Pani Marzena Urbanek wyczarowała niepowtarzalny klimat inspirowany hotelami jaskiniowymi. Pani Anna Michalska, która wygrała w edycji wrocławskiej, zaprojektowała apartament z motywami z lat 60., nadającymi charakteru całemu wnętrzu. Dodatkowo, zaprezentowała ciekawy sposób prezentacji projektu w artystycznej formie.
 

Projekt Marzeny Urbanek, jeden z trzech zwycięskich w konkursie creator
Projekt Marzeny Urbanek, jeden z trzech zwycięskich w konkursie creator
Projekt Karoliny świtały, jeden z trzech zwycięskich w konkursie creator
Projekt Karoliny świtały, jeden z trzech zwycięskich w konkursie creator
Projekt anny michalskiej, jeden z trzech zwycięskich w konkursie creator
Projekt anny michalskiej, jeden z trzech zwycięskich w konkursie creator


Kolejne edycje stacjonarnych kursów projektowania wnętrz odbędą się po wakacjach, w kilku miastach w Polsce. Więcej szczegółów znajdziecie na www.creator.net.pl. Można też skorzystać z zajęć online, na platformie edukacyjnej www.creatorkursy.pl

Weranda jest patronem konkursu