Konkurs Najlepsze Domowe Spa Łazienka z Fjordd

Konkurs „Najlepsze Domowe Spa – Łazienka z Fjordd”

Zaproszenia

Fjordd właśnie ruszył z konkursem skierowanym do architektów i projektantów wnętrz. Polski producent wanien, umywalek i brodzików prysznicowych czeka do 31 października na zgłoszenia najciekawszych projektów oraz gotowych realizacji wnętrz łazienek. Na zwycięzców w tych dwóch kategoriach czekają atrakcyjne nagrody.

reklama

– Od początku istnienia naszej marki propagujemy idee tworzenia w łazience domowego spa. Przekonujemy wszystkich, że dzisiejsza łazienka jest nie tylko miejscem służącym higienie, ale również powinna stać się przestrzenią relaksu i odzyskiwania sił witalnych. Stąd idea konkursu. Chcemy zobaczyć jak nasz koncept rozumieją profesjonalni projektanci – tłumaczy Marcin Sojda, Prezes Zarządu Fjordd.

Konkurs, którego celem jest wyłonienie najciekawszego pod względem estetyki wnętrza łazienki, ma dwie kategorie. W pierwszej „Wizualizacja Najlepszego Domowego Spa” mogą wziąć udział autorzy projektów koncepcyjnych łazienek, których powierzchnia nie przekracza 20 mkw. Z kolei o nagrodę w drugiej – „Realizacja Najlepszego Domowego Spa” –  mogą ubiegać się designerzy, którym udało się wcielić swój pomysł w życie. Warunkiem zakwalifikowania zgłoszenia jest wykorzystanie w projektach co najmniej dwóch produktów marki Fjordd. A wśród nich znajdziemy wanny, umywalki i brodzki prysznicowe wykonane z innowacyjnego kamiennego kompozytu Aquastone®.
 

konkurs Łazienka z Fjordd najlepsze domowe spa


O tym, które wnętrza łazienek zyskają miano „Najlepszego Domowego Spa”, a ich autor nagrodę w wysokości 5 000,00 zł wraz z voucherem na dowolny produkt Fjordd zadecyduje jury złożone z profesjonalistów branży design. W jego składzie znaleźli się:

  • Iwona Ławecka-Marczewska, Redaktorka Naczelna portalu designdoc.pl,

  • Krystyna Łuczak-Surówka, polska naukowczyni, historyczka sztuki, pionierka krytyki wzornictwa,

  • Marcelina Plichta-Wabnik, menadżerka mającą na koncie wprowadzenia na rynek kliku marek wnętrzarskich,

  • Ewa Porębska, Redaktorka Naczelna magazynu Architektura-Murator,

konkurs łazienka z fjordd
  • Marcin Szczelin, Redaktor Naczelny magazynu Archisnob,

  • Małgorzata Szczepańska, Redaktorka Naczelna polskiej edycji Elle Decoration.
     

Jak zgłosić się do konkursu „Najlepsze Domowe Spa – Łazienka z Fjordd”?

Zgłoszenia konkursowe (minimum 3 pliki graficzne wraz z krótkim opisem) należy przesyłać na adres konkurs@fjordd.com.

Szczegółowy regulamin znajduje się na stronie: www.fjordd.com/konkurs

Zdjęcia: materiały prasowe