Milano Home nowe targi dekoracji wnętrz

Milano Home – nowe targi dekoracji wnętrz

Zaproszenia

Na mapie światowych imprez targowych pojawiła się nowa włoska inicjatywa: MILANO HOME. Pierwsza edycja odbędzie się w dniach 11-14 stycznia 2024. Warto wpisać tę datę do kalendarza i dać się zainspirować.

Milano Home nowe targi dekoracji wnętrz
Zdjęcie: lineasetteshop.com

Mediolan to niekwestionowana stolica designu. Znana z największych targów meblowych przyciąga tysiące projektantów, firm, właścicieli sklepów i wszystkich kochających pięknie urządzone wnętrza. Teraz wszyscy będą mieli kolejną okazję do spotkania się w Mediolanie – nowe targi poświęcone wszystkiemu, co najlepsze i związane z domem. Na Milano Home pojawią się firmy związane z dekoracją wnętrz, porcelaną, szkłem, sprzętem i akcesoriami kuchennymi, tkaninami, zapachami oraz prezentami.
 

Motto targów brzmi: „Your way of living”

...czyli „Twój styl życia” i odnosi się do postępującej w każdej dziedzinie życia indywidualizacji – tworzenia produktów idealnie dopasowanych do naszych gustów oraz potrzeb.
 

Milano Home targi dekoracji wnętrz
Zdjęcie: aquaticcreatures.com


Milano Home – nowa włoska inicjatywa

Trzonem Milano Home będzie włoskie know-how i produkty Made in Italy, ale wystawiać się będą także firmy o międzynarodowej renomie, kreujące światowe trendy. Nowe wydarzenie ma być również projektem eksperymentalnym B2B, poświęconym tradycyjnym i nowym formom sprzedaży oraz platformą wymiany doświadczeń między twórcami takimi jak: dekoratorzy wnętrz, projektanci oraz architekci.

Milano Home zapowiada się na imprezę, która wykracza poza targowe ramy. Będzie integracyjną ścieżką dla środowisk związanych z sektorem home. Bo Włosi to jednocześnie innowatorzy i tradycjonaliści – kochają bezpośredni kontakt i ponad modami na życie i biznesy online preferują spotkania przy ukochanym… espresso.

Więcej o targach przeczytacie na stronie: milanohome.com

Zapraszamy!

Tekst: Beata Majchrowska
Zdjęcia: materiały prasowe