najlepsze projekty wnętrz kursantów Creatora

Najlepsze projekty wnętrz kursantów Creatora – zobacz 3 najciekawsze koncepcje!

Zaproszenia

Firma szkoleniowa Creator wyłoniła najlepsze projekty przestrzeni mieszkalnej wśród prac zaliczeniowych swoich kursantów. Najlepszą koncepcję w Krakowie stworzyła Monika Żmudzka, edycję warszawską wygrała Agnieszka Gasińska, a projekt Moniki Wieczorek został uznany za najlepszy we wrocławskiej edycji kursu. 

reklama

Chciałabyś uczyć się od profesjonalistów? Kurs projektowania wnętrz Creator to idealne rozwiązanie!

Firma Creator, która prowadzi kursy projektowania i stylizacji wnętrz, od wielu lat uczy, jak stworzyć autorski projekt mieszkania. Jeśli marzysz o aranżowaniu wnętrz oraz chcesz zdobyć wiedzę w otoczeniu profesjonalnej kadry, zapisz się na szkolenie i otrzymaj certyfikat MEN. Zajęcia odbywają się w największych miastach w Polsce oraz online. W ofercie przewidziana jest też nauka obsługi programów ArchiCAD oraz SketchUp. Więcej informacji o kursach znajdziesz na stronach: www.creator.net.pl i www.creatorkursy.pl. A tymczasem zobacz najlepsze projekty przestrzeni mieszkalnej wśród prac zaliczeniowych kursantek.

creator kurs projektowania wnętrz

Monika Żmudzka

Z wykształcenia jestem architektem. Pracuję w zawodzie ponad 20 lat, ale do tej pory nie wykonywałam projektów aranżacji wnętrz.

Ostatnio wróciłam do malowania obrazów i powrócił temat kursu „Creatora”, który 3 lata temu poleciła mi moja przyjaciółka. Pomysł z kursem okazał się trafiony. Najbardziej zafascynowało mnie to, że projektowanie wnętrza to podążanie za historią życia i oczekiwań inwestora. I ta historia właśnie buduje projekt, który zainicjowany pewnymi decyzjami projektowymi zaczyna „żyć własnym życiem”. To dla mnie bardzo ciekawe doświadczenie zawodowe.

najlepsze projekty wnętrz kursantów Creatora

Projekt „Historia pewnego drzewa”

Monika Żmudzka zaprojektowała mieszkanie dla 40-letniego etnografa, który fascynuje się kulturą rdzennych Indian i kocha drzewa. Zależało mu na osobnym pomieszczeniu przeznaczonym do relaksu i medytacji, a także na wyeksponowaniu przedmiotów etnicznych.

Stworzona przestrzeń idealnie odpowiada jego potrzebom i marzeniu o oryginalnym, spersonalizowanym wnętrzu. Przy wejściu znajdziemy motyw grafiki drzewa oraz pokój z symbolicznym drzewem, przez które przechodzi światło oświetlające resztę pomieszczeń.

Całości dopełniają naturalne materiały i tekstury, a także oryginalne meble, loftowe lampy oraz dekoracyjne akcenty etniczne.
 

najlepsze projekty wnętrz kursantów Creatora
najlepsze projekty wnętrz kursantów Creatora
najlepsze projekty wnętrz kursantów Creatora

Agnieszka Gasińska

Jestem dyrektorem działu prawnego w prywatnej firmie, jednak od zawsze sztuka i wnętrza były bliskie mojemu sercu. W wolnych chwilach maluję krajobrazy śródziemnomorskie. Uwielbiam dalekie podróże i taniec.

Dosyć dawno odkryłam w sobie pasję do projektowania wnętrz, a na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno, dlatego zdecydowałam się wziąć udział w Kursie CREATOR, który kształci specjalistów w dziedzinie projektowania wnętrz.

Na wnętrza patrzę jak na obraz, który trzeba pięknie namalować. Zaprojektowałam apartament inspirując się stylem nowojorskim z przeznaczeniem dla pary, która ceni sobie wygodne, funkcjonalne, ale również eleganckie i luksusowe wnętrze.

najlepsze projekty wnętrz kursantów Creatora

Wygoda, elegancja i dobra jakość – o tym właśnie marzyli inwestorzy projektu w stylu nowojorskim autorstwa Agnieszki Gasińskiej.

Apartament został stworzony z dbałością o najmniejszy szczegół. Przestronna kuchnia połączona z salonem pozwala przygotowywać posiłki w komfortowych warunkach. Jasne, ciepłe barwy nie są nudne, ponieważ zostały przełamane oryginalnymi fakturami i wzorami. Meble wykończone najlepszymi materiałami, porządne tapety i dodatki dają wrażenie luksusu i przytulności.

Ciekawym rozwiązaniem jest również kącik do prania i przechowywania ubrań, który został odgrodzony od sypialni osobną ścianą. Inwestorzy 40+, którzy dużo podróżują służbowo, znajdą tu wytchnienie od natłoku codziennych obowiązków.
 

najlepsze projekty wnętrz kursantów Creatora
najlepsze projekty wnętrz kursantów Creatora
creator kurs projektowania wnętrz


Monika Wieczorek 

Z wykształcenia jestem farmaceutką, natomiast projektowanie wnętrz jest moją wielką pasją i możliwością wykorzystania artystycznego zacięcia oraz kreatywności. Od wielu lat mieszkam we Wrocławiu, gdzie wciąż fascynują mnie bogate zdobienia tutejszych kamienic. Odpoczywam jednak najbardziej otoczona przyrodą, dlatego bardzo cenię wykorzystanie naturalnych materiałów we wnętrzach.

9


„Elegancki minimalizm”

autorstwa Moniki Wieczorek to wnętrze pełne dobrego stylu i funkcjonalnych rozwiązań.

W hallu znajdziemy wydzieloną przestrzeń garderobianą, idealną do przechowywania dużej ilości rzeczy. Kuchnia z wyspą została połączona z salonem i jadalnią, tworząc przestrzeń do spotkań z przyjaciółmi i wspólnego przyrządzania posiłków. To prawdziwa oaza spokoju.

10


Bazę projektu stanowią naturalne materiały i jasne barwy, ale nie jest tu nudno. Całość została wzbogacona o wyszukane dodatki, takie jak abstrakcyjne wzory na dywanie i subtelne, złote elementy dekoracyjne. W sypialni ulokowano toaletkę z dostępem do naturalnego światła, zagłówki łóżka zostały ozdobione pięknymi przeszyciami, a na ścianach znalazła się oryginalna sztukateria.

Monika idealnie wpasowała się w gusta inwestorów, którzy cenią sobie styl francuskich kamienic, elegancję i pozorną prostotę przełamaną wyrazistymi akcentami.
 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę:
www.creator.net.pl