nobonobo i miloni otworzyły wspólny showroom w warszawie

Nobonobo i Miloni, dwie cenione polskie marki, otworzyły wspólny showroom w Warszawie!

Zaproszenia

Nobonobo i Miloni otworzyły pierwszy wspólny salon sprzedaży przy ul. Dziekońskiego 1 w Warszawie. Oficjalne otwarcie, , które odbyło się 28 listopada 2023, zgromadziło ponad setkę gości: architektów, projektantów wnętrz i dziennikarzy.

reklama
showroom Nobonobo i Miloni w Warszawie

Nobonobo i Miloni otworzyły wspólny showroom w Warszawie

Nobonobo i Miloni to polskie marki wnętrzarskie doskonale rozpoznawalne w kraju i zagranicą. Wyróżnia je oryginalność, innowacyjne podejście do designu oraz zaangażowanie w zrównoważoną produkcję. Obsypane międzynarodowymi nagrodami Nobonobo, którego właścicielami są Monika Struska i Tomek Matejczyk, oferuje unikalne sofy, łóżka, fotele, pufy, stoliki kawowe i krzesła, łącząc współczesne trendy z wysoką jakością wykonania. O marce wywodzącej się z Łodygowic zwykło się mawiać, że proponuje coś więcej niż meble – a mianowicie określony, bardzo komfortowy styl życia, kreowany przez uważnie dobranych do współpracy światowych projektantów, nie bojących się odważnych form wzorniczych.

otwarcie showroomu Nobonobo i Miloni w Warszawie


Marka Miloni, której twórcami są Magda i Mateusz Nowotnik, skupia się głównie na stołach, biurkach i stolikach, które są piękne oraz niezwykle przyjazne w użyciu. Wyróżniają je wysoka jakość, funkcjonalność i trwałości oraz szacunek do natury. Drewniane stoły Miloni zobaczymy w wielu realizacjach polskich architektów.

Wspólny 300-metrowy showroom, wspierany nowym logo Nobonobo:Miloni, to ekskluzywne kolekcje mebli, które reprezentują najwyższe standardy rzemieślniczej pracy. Na warszawskim Mokotowie przy ul. Dziekońskiego 1 można obejrzeć nie tylko gotowe aranżacje, ale również skonsultować się z doświadczonymi profesjonalistami, aby dopasować meble do indywidualnych potrzeb oraz preferencji.

otwarcie showroomu Nobonobo i Miloni w Warszawie
otwarcie showroomu Nobonobo i Miloni w Warszawie
otwarcie showroomu Nobonobo i Miloni w Warszawie
otwarcie showroomu Nobonobo i Miloni w Warszawie
otwarcie showroomu Nobonobo i Miloni w Warszawie


– Nasz showroom jest miejscem, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy element ma swą historię do opowiedzenia. Jego otwarcie, uświetnione muzyką klasyczną i spotkaniem z naszymi przyjaciółmi i partnerami, było wyjątkowym wydarzeniem, które przyciągnęło wielu profesjonalistów, miłośników designu i wysokiej jakości wykonania – mówią Monika Struska i Tomek Matejczyk.

Goście przechadzający się po zaprojektowanej przez Magdę Nowotnik przestrzeni, oglądali starannie zaplanowane detale każdego z mebli, podziwiająć pasję i zaangażowanie tworzących je rzemieślników. W ofercie salonu znaleźć można także dodatki takie jak lampy, dywany, poduszki oraz obrazy, grafiki i ceramikę. Każdy produkt dostępny w salonie jest dziełem rąk polskich twórców, co podkreśla autentyczność i wartość rodzimej sceny wzorniczej.

otwarcie showroomu Nobonobo i Miloni w Warszawie


– Jesteśmy dumni, że możemy otworzyć drzwi naszego showroomu, będącego swojego rodzaju hołdem dla polskiego designu rzemieślniczego. Chcemy stworzyć tu żywą przestrzeń, w której klienci nie tylko dokonają zakupów, ale będą mieli okazję poznać historię i pasję każdego z naszych twórców, uczestniczyć w warsztatach oraz inspirujących wykładach. Warto śledzić nasze media społecznościowe, gdzie na bieżąco będziemy informowali o zbliżających się wydarzeniach. A teraz zapraszamy na Dziekońskiego nowych Klientów – dodają założyciele Nobonobo.

Showroom Nobonobo:Miloni
Ul. Piusa Dziekońskiego 1 Warszawa

Zdjęcia: Bartek Barczyk
materiały prasowe