OMNIRES debiutuje na 62. edycji targów Salone del Mobile

OMNIRES debiutuje na 62. edycji targów Salone del Mobile

Zaproszenia

Na targach Salone del Mobile, odbywających się w dniach 16-21 kwietnia, po raz pierwszy zagości polska marka OMNIRES. Na stoisku zobaczymy bestsellerowe kolekcje, jak również inspirujące podejście do sztuki, wody i odpowiedzialnego designu, ujęte w spójnej idei „The Art of Water Design”.

Firma OMNIRES, specjalizująca się w rozwiązaniach przeznaczonych do wyposażenia łazienek i kuchni, po sukcesie frankfurckich targów ISH, nie przestaje zmierzać w kierunku międzynarodowej ekspansji. Uczestnictwo w europejskich imprezach targowych, potwierdza jej rosnące znaczenie poza granicami Polski.
 

OMNIRES debiutuje na 62. edycji targów Salone del Mobile


OMNIRES to marka, którą cenią zarówno klienci indywidualni, jak i branża budowlana oraz architekci. Produkty, takie jak baterie łazienkowe i kuchenne, wanny, umywalki, systemy prysznicowe oraz akcesoria łazienkowe, wybierane są od lat przez czołowe biura projektowe w Polsce, a teraz także i na świecie. Za zaufaniem architektów do firmy stoi ponad 30-letnia historia, jej prestiż oraz zdolność do wprowadzania odważnych wykończeń kolorystycznych i wyrazistych form do wnętrz. Dzięki temu OMNIRES nie tylko łatwo dostosowuje się do zmieniających się potrzeb rynku, ale staje się pionierem w tworzeniu standardów w branży wyposażenia oraz armatury łazienkowej i kuchennej.

Stoiska OMNIRES na Salone Del Mobile w Mediolanie, zaprojektowane przez pracownię Łoskiewicz Studio, pokażą harmonijne połączenie sztuki, wody i designu. Ciemna kolorystyka będzie doskonałym tłem do wyeksponowania produktów charakteryzujących się unikalnymi kolorami i przemyślaną formą. Główna aleja poprowadzi gości do stref networkingowych i instalacji artystycznej – fontanny z przefiltrowaną wodą z baterii SWITCH. Tematem przewodnim stoiska będzie motyw „The Art of Water Design”, w którym sztuka swobodnie popłynie z nurtem odpowiedzialnego designu.

omnires wyposażenie łazienki
omnires wyposażenie łazienki
omnires na targach w mediolanie


– Kreując nasze przestrzenie, zawsze myślimy o stworzeniu wciągającego doświadczenia, gdzie produkty nie są jedynie wystawiane, ale traktowane jako elementy sztuki funkcjonalnej. Minimalizm form pozwala nam starannie wyeksponować asortyment i osiągnąć efekt galerii, gdzie zapraszamy do zrozumienia artystycznej istoty każdego produktu – mówi Paulina Shacalis, Dyrektor Zarządzająca i Kreatywna marki OMNIRES.

Gdzie znajdziemy polską firmę? Na stoisku D09 zlokalizowanym w Hali 10

Idea „The Art of Water Design” poza wartością funkcjonalną będzie także medium artystycznym. Sztuka użytkowa popłynie tu wraz z wodą, tworząc zjawiskową instalację. Minimalizm wizualny detali, połączony z wyjątkowymi kolorami, ma szansę zachwycić odwiedzających targi w Mediolanie. Już teraz warto zarezerwować czas i otworzyć się na doznania estetyczne, które marka oferuje w codziennym użytkowaniu łazienki i kuchni.

Jak dojechać na targi Salone Del Mobile?

Na Salone del Mobile można łatwo dojechać środkami transportu publicznego z Mediolanu, pociągiem lub samochodem. Najszybciej dostaniemy się na teren targów czerwoną linią metra M1 do stacji Rho-Fiera (ostatni przystanek).

Bilety dostępne są na stronie targów.

Zdjęcia: Materiały prasowe