Otwarcie Galerii Ornament architekt Anny Koszeli-Krawczyk

Otwarcie Galerii Ornament architekt Anny Koszeli-Krawczyk

Zaproszenia

Galeria Ornament architekt Anny Koszeli-Krawczyk to przestrzeń, która jest połączeniem showroomu, galerii sztuki i zarazem siedzibą Autorskiej Pracowni Architektury Wnętrz. 

Huczne otwarcie Galerii Ornament architekt Anny Koszeli-Krawczyk

Galeria architekt Anny Koszeli-Krawczyk przy ul. Puławskiej 43 jest połączeniem showroomu, galerii sztuki i zarazem siedzibą Autorskiej Pracowni Architektury Wnętrz.

Galeria Ornament to miejsce wyjątkowe, nie tylko ze względu na styk architektury, sztuki i designu, ale również na swoją niepowtarzalną atmosferę. Nic dziwnego, że oficjalne otwarcie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Na wydarzeniu pojawiło się ponad 100 gości: architektów, przedstawicieli marek wnętrzarskich i mediów.

 

Ten rok upływa mi pod znakiem wielu zmian – obchodzę 15-lecie istnienia mojej Pracowni, wreszcie udało się też znaleźć nowe inspirujące miejsce. Ta przestrzeń od razu urzekła mnie lokalizacją w sąsiedztwie Parku Morskie Oko i świetną ekspozycją na światło – uwielbiam energię słońca. Galeria Ornament jest wypełniona obrazami, fotografiami i pięknymi przedmiotami. Będę tu prezentować to, co przykuje moją uwagę, dzielić się osobistymi inspiracjami ze świata sztuki i designu – opowiada architektka.

New Jork, New Jork

Otwarciu towarzyszył wernisaż wystawy prac fotograf Poli Esther i Briana Keitha Stephensa – cenionego amerykańskiego malarza. Artyści, którzy na co dzień tworzą w Nowym Jorku, opowiedzieli o swoich inspiracjach i kulisach powstawania zdjęć i obrazów. Całość nawiązywała do świata natury – dzikie zwierzęta, kompozycje z owoców i warzyw w nasyconych barwach świetnie korespondowały z architekturą wnętrza i zachwyciły gości.

 

Let’s dance!

Po części oficjalnej, którą poprowadziła Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji OKK!, przyszedł czas na konkurs z cennymi nagrodami oraz pokaz live cookingu z BORA. Marka zaprosiła do współpracy Agnieszkę Nerko na co dzień związaną z restauracją Tupot Mew. Wydarzenie zakończyło after party w rytmie lat 80-tych. O oprawę muzyczną zadbał d-j Seb Skalski. Otwarcie zorganizowała agencja OKK! PR.

Więcej na: annakoszela.pl

Zdjęcia: Lidia Skuza

Galeria Ornament
adres: ul. Puławska 43, lok. 44U