Open the door for Tubądzin Ula Michalak

Premiera drugiego odcinka cyklu „Open the door for Tubądzin” z projektantką Ulą Michalak

Zaproszenia

Amerykański charakter i tradycja łódzkich kamienic – zobacz wyjątkowe połączenie stylów w domu Uli Michalak. Przekonaj się, jak stworzyć harmonijne wnętrza, które idealnie pasują do Twojego stylu życia.

Tradycja i nowoczesność – ponadczasowe połączenie w mieszkaniu stylistki wnętrz Uli Michalak

W najnowszym odcinku „Open the door for Tubądzin” odwiedzamy stylistkę wnętrz i autorkę bloga interiorsdesignblog.com, a także pomysłodawczynię Meetblogin, Ulę Michalak. Wraz z projektantką Magdaleną Sobulą stworzyły wnętrze, które jest połączeniem tradycji inspirowanej łódzkimi kamienicami i nowoczesności w amerykańskim stylu. Zobaczymy je tutaj:
 

 

Odwiedzamy przestrzeń domu dostępną dla gości i wszystkich domowników. Poza salonem i kuchnią, Ula Michalak zabiera nas także do sypialni i łazienki, aby pokazać jak je zaaranżować, aby stanowiły spójną całość. Dowiemy się, na co należy zwracać uwagę projektując tradycyjne wnętrza, wzbogacone o nowoczesne elementy wystroju. Stylistka zdradza także, w jaki sposób ceramika może pomóc podkreślić wymarzony styl.
 

open the door for tubądzin ula michalak
open the door for tubądzin ula michalak
dom uli michalak
jak mieszkana ula michalak


„Open the door for Tubądzin” – zaglądamy do domów i pracowni miłośników wnętrz

„Open the door for Tubądzin” to cykl, który zabiera widzów do domów oraz pracowni polskich artystów i miłośników unikalnych wnętrz. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć niezwykłe wnętrzarskie aranżacje stworzone przez i dla rodzimych twórców.

Efekt końcowy pracy projektanta to bardzo często jedyny łącznik pomiędzy twórcą i jego odbiorcami. W strefie domysłów pozostają choćby inspiracje – to, w jakich wnętrzach realizowane są pomysły aranżacyjne oraz jakimi przedmiotami otaczają się ich autorzy. „Open the door for Tubądzin” uchyla rąbka tajemnicy. Goście cyklu pokazują, jak żyją, pracują, a także opowiadają, w jaki sposób poszukują inspiracji dla swoich przestrzeni.

W nowej, odcinkowej formule, widzowie mogą zapoznać się z podejściem twórców do projektowania miejsc idealnie dopasowanych do preferencji, osobowości czy wyznawanych wartości. W swobodnej, domowej atmosferze przedstawiciele świata sztuki, architektury oraz mediów dzielą się historiami dotyczącymi swoich prywatnych wnętrz. Opowiadają także o wpływie aranżacji na samopoczucie, nastrój i proces kreacji. Dowiemy się, jak przestrzeń może pobudzać do działania czy koić zmysły. To spora dawka wiedzy i praktycznych porad!

Drugi odcinek cyklu „Open the door for Tubądzin” można już oglądać na kanale marki w serwisie YouTube oraz na profilach społecznościowych w serwisach Facebook i Instagram.

MATERIAŁ PARTNERA:
TUBADZIN.PL