Spotkanie dla architektów i projektantów w Defabryce

Spotkanie dla architektów i projektantów w Defabryce

Zaproszenia

Już w najbliższy wtorek, 18 czerwca w industrialnej przestrzeni Defabryki na warszawskim Żoliborzu odbędzie się druga edycja spotkania dla architektów i projektantów. Tym razem spotkamy się pod hasłem Akademia Defabryka – Praktycy dla Praktyków.

Wydarzenie powstaje dzięki zaangażowaniu Defabryki, firmy szkoleniowej Educoncept oraz zaproszonych ekspertów. O udziale decyduję kolejność zgłoszeń. Warunkiem jest fakt pracy w zawodzie architekta lub projektanta wnętrz. Na czerwcowe spotkanie są jeszcze ostatnie wolne miejsca. Ale jeśli nie uda Wam się znaleść na liście uczestników już teraz jest szansa na dodatkowy termin we wrześniu.

Program spotkania jest bardzo ciekawy. Prześledzimy jak dobrano oświetlenie na podstawie warszawskiej Hali Koszyki (Jarosław Wrzosek, Showroom Philips) oraz w jaki sposób zaprojektować niestandardowe biuro lub przestrzeń użytkową (Andrzej Chomski, Spaceplan).

ZDJĘCIA Z EDYCJI MAJOWEJ SPOTKANIA, FOT. MATERIAŁY PRASOWE

Porozmawiamy też o tym jak współpracować z podwykonawcami oraz uniknąć błędów projektowych przy wdrażaniu zabudów wykonywanych na wymiar (Agnieszka Polkowska, Studio Prostych Form). Redakcja Werandy będzie również obecna na spotkaniu –  opowiemy m.in. jakie są możliwości współpracy z magazynem i serwisem internetowym. 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy oraz szczegółowy program znajdziecie na stronie: http://bit.ly/educoncept_kursy

Kiedy: Wtorek, 18 czerwca
Gdzie: Showroom Philips w warszawskiej Defabryce na ul. Duchnicka 3