studio katarzyny bosackiej

Ekologicznie i naturalnie – tak swoje studio urządziła Katarzyna Bosacka. Zobacz trzeci odcinek z cyklu „Open the door for Tubądzin”!

Zaproszenia

Zapraszamy na premierę trzeciego odcinka „Open the door for Tubądzin”, w którym zaglądamy za kulisy „Eko Bosackiej”. Sprawdzamy, które kolekcje płytek od Grupy Tubądzin prezenterka wybrała urządzając swoje studio.

Trzeci odcinkek cyklu „Open the door for Tubądzin” – zaglądamy do studia nagraniowego Katarzyny Bosackiej

Programy prowadzone przez Katarzynę Bosacką przyciągają przed ekrany tysiące widzów. Studio telewizyjne, w którym je nagrywa, zostało dopracowane w najmniejszych szczegółach. Znajduje się w nim wiele naturalnych elementów, takich jak drewno, ekologiczne farby czy ceramika.

Jakie kolekcje płytek prezenterka wybrała do swoich wnętrz? Przestrzeń produkcyjna, w której realizowany jest program „Eko Bosacka”, została wykończona płytkami od Macieja Zienia. W kuchni, gdzie powstają zdjęcia, pojawiła się zjawiskowa kolekcja Timeless przywodząca na myśl boazerie charakterystyczne dla stylu prowansalskiego. Na podłogach znalazły się płytki gresowe z kolekcji Wood, które odzwierciedlają naturalny wzór drewna.
 


 

– Studio programu opowiadającego o ekologii powinno być wykończone i wyposażone w elementy przyjazne naturze. Dlatego na ściany i podłogi wybrałam ceramikę – produkt wpisujący się w konwencję eko i powstający w zgodzie z naturą. Niezwykle interesujące są płytki, które znalazły się na ścianach w kuchni – trudno uwierzyć, że nie jest to drewno a ceramika! Efekt jaki udało nam się uzyskać doskonale pasuje do mojej osobowości – opowiada o aranżacji wnętrza Katarzyna Bosacka.
 

studio nagraniowe katarzyny bosackiej
płytki ceramiczne tubądzin
studio Katarzyny Bosackiej


Kolekcje Timeless, Boho oraz Wood Grupy Tubądzin w studiu Katarzyny Bosackiej

W kuchni gospodyni programów „Wiem, co jem” oraz „Eko Bosacka” zobaczymy świeże, zielone kolory. Doskonale pasują do nich inspirowane panelami ściennymi płytki Timeless. Przełamane biele i struktury nawiązują do tradycyjnych boazerii i lamperii. Sprawiają, że przestrzeń przenika wyjątkowy klimat francuskiej świeżości, w której może w pełni rozgościć się natura. Aranżację wnętrza dopełnia podłoga ułożona z gresu Wood Grain. Inspirowane drewnem płytki przyciągają wzrok, ocieplają przestrzeń oraz doskonale komponują się z kuchennymi meblami.

W najnowszym odcinku „Open the door for Tubądzin” zaglądamy jednak nie tylko do przestrzeni nagraniowej, ale też za kulisy. W łazience znalazły się płytki od Macieja Zienia, tym razem z kolekcji Boho. Błękitny mozaikowy wzór, przypominający spłowiały jeans, wprowadza do wnętrza nutę swobody i lekkości. W połączeniu z klasycznymi białymi dodatkami płytki pięknie się prezentują. Błękitna mozaikowa struktura płytek z kolekcji Boho od Macieja Zienia optycznie powiększa przestrzeń tworząc poczucie głębi oraz wielowymiarowości.

open the door for tubądzin katarzyna bosacka
płytki łazienkowe tubądzin
płytki z kolekcji boho od macieja zienia tubądzin


„Open the door for Tubądzin” – odwiedzamy domy i pracownie miłośników wnętrz

„Open the door for Tubądzin” to cykl, który zabiera nas do domów oraz pracowni polskich artystów i miłośników unikalnych wnętrz. To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć niezwykłe wnętrzarskie aranżacje stworzone przez i dla rodzimych twórców.

W kolejnych odcinkach cyklu „Open the door for Tubądzin” zapoznamy się z podejściem twórców do projektowania przestrzeni idealnie dopasowanych do ich preferencji, osobowości czy wyznawanych wartości. W swobodnej, domowej atmosferze przedstawiciele świata sztuki, architektury i mediów dzielą się z nami historiami dotyczącymi prywatnych wnętrz. Opowiadają także o wpływie aranżacji na swoje samopoczucie, nastrój i proces kreacji. Dowiadujemy się więc nie tylko w jaki sposób urządzili dane miejsce, ale także jak przestrzeń może pobudzać do działania czy koić zmysły. To spora dawka wiedzy i praktycznych porad! Polecamy ją miłośnikom aranżacji wnętrz, ale również wszystkim, który poszukają inspiracji, kreatywnych pomysłów oraz są zainteresowani procesem tworzenia idealnej przestrzeni.

Trzeci odcinek cyklu „Open the door for Tubądzin” możemy oglądać już od 14 września. Odcinek pojawił się równocześnie na kanale marki w serwisie YouTube oraz na profilach społecznościowych w serwisach Facebook i Instagram.

Materiał Partnera:
tubadzin.pl