szlachetny black Weekend PAP DECO Omenaa Foundation

Szlachetny Black Weekend – PAP DECO X Omenaa Foundation

Zaproszenia

W tym roku PAP DECO – pionier mosiężnych uchwytów i dekoracji ściennych wytwarzanych tradycyjną technologią odlewniczą wraz z fundacją Omeny Mensah – Omenaa Foundation podjęli decyzję o przeprowadzeniu szlachetnej akcji w okresie najpopularniejszego, listopadowego weekendu Black Weekend.

Wyjątkowa akcja PAP DECO i Omenaa Foundation

W czasie Black Weekend, od 25 do 27 listopada, klienci nie tylko będą mieli możliwość zakupu produktów PAP DECO z 10 proc. rabatem, ale również wsparcia fundacji Omenaa Foundation, ponieważ 30 proc. z każdego zamówienia złożonego w tym okresie marka PAP DECO przekaże na wsparcie dalszych działań fundacji.

Tą wyjątkową akcją marka udowodni, że otaczanie się pięknymi i ponadczasowymi przedmiotami może realnie wpłynąć na tworzenie dobra oraz piękna w całkiem innym wymiarze.

mosiężne uchwyty i dekoracje ścienne
Mosiężne uchwyty Tide S - od 280 zł oraz Point – od 80zł, PAP DECOSzlachetny Black Weekend od 25 do 27 listopada 2022

Fundacja Omeny Mensah, wspomagająca ogólnie rozumiany obszar edukacji dzieci oraz młodzieży, dbająca o ich rozwój jak i komfort nauki, zdobyła przychylność marki PAP DECO, która z ogromną chęcią wspiera bezinteresowne działania, przyczyniając się do budowania atmosfery empatii, niosąc tym samym realną pomoc.

Wszystkie uchwyty meblowe i drzwiowe oraz dekoracje ścienne dostępne w sklepie internetowym marki PAP DECO, z okazji BLACK WEEKEND, zostaną objęte 10 proc. rabatem. Ręcznie rzeźbione mosiężne arcydzieła, pochodzące z polskiej, rodzinnej manufaktury mogą stać się szlachetnym prezentem – dla siebie oraz dla tych, którzy mogą liczyć wyłącznie na dobro drugiego człowieka.

Promocja dotyczy zamówień w sklepie online producenta: www.mosiezneuchwyty.pl

Czas trwania: od 25 (piątku) do 27 listopada 2022 (niedzieli)

Zdjęcia: materiały prasowe