targi wzory 2022

Szukasz pięknych i oryginalnych prezentów pod choinkę? Najlepsze polskie wzornictwo i rękodzieło znajdziesz na Targach Designu Wzory 2022

Zaproszenia

Od pachnących świętami ręcznie robionych świec przez naturalne kosmetyki, oryginalne ubrania, unikatową biżuterię aż do stylowych mebli i wyjątkowych zabawek – tego wszystkiego, a i jeszcze więcej, możesz się spodziewać w czasie kolejnej edycji Targów Designu Wzory. Wydarzenie jest ważną pozycją w kalendarzu grudniowych, przedświątecznych atrakcji – obowiązkową dla miłośników polskiego wzornictwa i rękodzieła.

Targi Designu Wzory 2022


Targi Designu Wzory 2022 – tworzone z miłości do przedmiotów

„Przedmioty tworzone z miłością” – tym wspólnym określeniem można opisać wystawców imprezy, która od ponad 10 lat przyciąga najciekawszych producentów polskiego wzornictwa użytkowego. Nie chodzi tylko o czułe podejście do materii wykreowanej przez artystów-wystawców, dla których Wzory to „jedyna taka impreza w Polsce”, ale też o miłość do natury, akceptację zasad eco, fair play i fare trade.

targi designu wzory 2022
Ręcznie robiona ceramika z pracowni RD


Szukasz unikatowych prezentów na święta? Znajdziesz je na Targach Designu Wzory!

Kto zaprezentuje się na grudniowych targach? Pracownie ceramiczne, rzeźbiarze, lokalni producenci marek odzieżowych, twórcy gier i zabawek dla dzieci, projektanci mebli i sztuki użytkowej, jubilerzy, zielarze, producenci kosmetyków, a także sprzedawcy vintage. Jesteśmy przekonani, że to jeszcze nie wszystkie profesje uczestników.

Na Targach Designu Wzory 2022 znajdziesz pomysły na wyjątkowe prezenty od polskich marek: kosmetyki, porcelanę, plakaty i printy, tekstylia oraz inne dodatki do domu. W trakcie wydarzenia gościom towarzyszyć będą specjaliści od edukacji, oferujący warsztaty dla dzieci i dorosłych. Wszyscy ci niezwykle ciekawi ludzie od lat zwiększają swój udział w imprezie, eksponując przed klientami i innymi wystawcami nowe efekty swoich pomysłów i rozwiązań estetyczno-użytkowych.

targi polskiego designu
Nieprasuj to marka stworzona przez Agnieszkę Kowalską. Zajmuje się ona szyciem niezwykłych nakryć głowy czy fantazyjnych kołnierzy; naprawia i przerabia ubrania, dając im nowe życie.


Coś pięknego pod choinkę...

Orygnialne gwiazdkowe prezenty znajdą tu zarówno klienci z grubszym, jak i z cieńszym portfelem. A dla tych, którzy w tym roku zaciskają pasa, impreza będzie doskonałym pretekstem do tego, by nacieszyć oczy oraz poobcować z małymi i dużymi dziełami sztuki.

Targi Designu Wzory to też przestrzeń do integracji, komunikacji, wymiany doświadczeń. Warszawskiej przestrzeni wystawienniczej towarzyszyć będą warsztaty, spotkania, rozmowy. We Wrocławiu, z kolei, targi odbywają się niemal w kultowej przestrzeni, w budynku Naczelnej Organizacji Technicznej, który sam w sobie jest godnym uwagi zabytkiem. Impreza jest też świetną okazją do obserwowania artystów i rzemieślników przy pracy.
 

targi designu wzory 2022
Kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji Slaap Home Rituals

Zapraszamy na Świąteczne Targi Wzory

Na niezapomniane spotkania z polskimi producentami sztuki użytkowej w tym roku można się wybrać do Wrocławia 3-4 grudnia (budynek NOT) lub do Warszawy 17-18 grudnia (Dom Braci Jabłkowskich). 

Targi WZORY WROCŁAW

Kiedy: 3-4 grudnia
Gdzie: NOT, ul. Piłsudskiego 74

Targi WZORY na święta

Kiedy: 17-18 grudnia
Gdzie: Dom Braci Jabłkowskich, ul. Bracka 25

Więcej informacji o wystawcach i wszystkie aktualności dotyczące Wzorów sprawdzisz tutaj: www.facebook.com/targi.wzory

Materiał Partnera

Zdjęcie główne: Zbiory - pracownia sztuki i rzemiosła/ świeca LunaMoon/ szklana biżuteria z pracowni Joanna Muzyka Studio, niżej: szkło MOKA