weekend aranżacji wnętrz domodesign już 24 i 25 marca

Weekend aranżacji wnętrz Domodesign już 24 i 25 marca! Czekają na ciebie bezpłatne porady architektów, warsztaty i wykłady profesjonalistów

Zaproszenia

Urządzasz mieszkanie, planujesz zmiany, a może po prostu interesujesz się aranżacją wnętrz? W takim razie zapraszamy Cię na kolejną edycję Domodesign w Domotece. W piątek i sobotę – 24 i 25 marca 2023 czekają na Ciebie bezpłatne porady architektów, wykłady, w trakcie których poznasz aktualne trendy oraz inspirujące warsztaty prowadzone przez specjalistów z branży projektowania wnętrz, designu oraz fotografii.

Domodesign, który odbędzie się już w najbliższy weekend (w dniach 24-25 marca 2023) w Domotece jest wydarzeniem otwartym dla wszystkich zainteresowanych aranżacją wnętrz. Jeśli chcesz poznać najnowsze trendy, zainspirować się pomysłowymi rozwiązaniami oraz znaleźć inspiracje do urządzenia własnego domu lub mieszkania, nie może Cię tu zabraknąć.

Pełen program wydarzenia znajdziesz na stronie: https://domoteka.pl/domodesigna poniżej przedstawimy wybranie propozycje z bogatego programu Domodesignu. Przypominamy też, że na warsztaty oraz konsultacje z architektami obowiązują zapisy.
 

domodesign weekend aranżacji wnętrz w domotece

Weekend aranżacji wnętrz Domodesign – jakie atrakcje czekają na ciebie 24 i 25 marca w Domotece?

Jeśli chcesz urządzić wnętrze w stylu loftowym lub – jeszcze ambitniej! – marzysz o tym, by zaadaptować na cele mieszkalne autentyczną przestrzeń poprzemysłową, to gorąco polecamy Ci wykład prof. Jana Sikory. Ten ceniony polski architekt ma na swoim koncie wiele tego typu projektów, na czele z wielokrotnie nagradzaną biblioteką w Rumii stworzoną we wnętrzach dawnego dworca kolejowego. Z pewnością dostarczy Ci wyjątkowych inspiracji oraz dużej dawki wiedzy praktyka.
 

weekend aranżacji wnętrz w domotece 2023

Czy wiesz, że rozwiązania pojawiające w nowoczesnych autach i na pokładach luksusowych jachtów stają się często inspiracjami dla projektantów wyposażenia wnętrz? Przetestowane w takich warunkach materiały, konstrukcje i rozwiązania są nie tylko efektowne, ale też godne zaufania. Chcesz się dowiedzieć więcej? Zapraszamy na wykłady: „Minimum przestrzeni, maksimum możliwości – jak wnętrza pojazdów pozwolą nam zapomnieć, że jesteśmy w drodze” oraz „Realizując marzenia luksusowego klienta – projektowanie wnętrz jachtów SUNREEF”.

Innym ciekawym zagadnieniem są współczesne kilimy, które stanowią niezwykłe połączenie rzemiosła, designu i sztuki. Dlaczego warto je na powrót wprowadzić do wnętrz? O tym opowie Przemysław Cepak, twórca marki SPLOT, a wytwarzane pod jej szyldem kilimy będzie można obejrzeć na wystawie w Domotece.
 

domodesign weekend aranżacji wnętrz w domotece
domodesign weekend aranżacji wnętrz w domotece
domodesign weekend aranżacji wnętrz w domotece
domodesign weekend aranżacji wnętrz w domoteceRewitalizacja Dworu Uphagena, zabytkowej rezydencji zlokalizowanej na terenie tzw. Dolnego Miasta w Gdańsku, trwała aż 6 lat! Budynek dawnego dworu oraz szpitala zamieniono w hotel. Pieczołowicie ratowano architekturę i najdrobniejsze elementy wyposażenia. Dziś ten obiekt oferuje gościom aż 232 pokoje i 20 apartamentów, restaurację, sale konferencyjne i mini-spa. O tym niezwykłym architektonicznym przedsięwzięciu opowiedzą architekci z pracowni Less is Core, która była odpowiedzialna za projekt rewitalizacji.
 

domodesign weekend aranżacji wnętrz w domotece


Kuchnia i łazienka bez tajemnic

W trakcie tej edycji Domodesignu szczególna uwaga zostanie zwrócona na projektowanie kuchni i łazienek – pomieszczeń, w których funkcjonalne rozplanowanie i odpowiednie wyposażenie są wyjątkowo istotne, a jednocześnie często sprawiają nam duże trudności. Jak dobrze je zaprojektować, w co wyposażyć oraz jak uniknąć pomyłek (a te bywają kosztowne!) dowiesz się już w najbliższy piątek.
 

domodesign weekend aranżacji wnętrz w domotece

Nie zabraknie porad projektowych i inspirujących warsztatów

Jak zwykle do dyspozycji uczestników wydarzenia będą projektanci, którzy bezpłatnie skonsultują projektowe oraz zakupowe plany. Wszystkich kreatywnych zapraszamy też na inspirujące warsztaty, m.in. korzystania z programu pCon.planner (postawisz swoje pierwsze kroki w samodzielnym projektowaniu wnętrz) oraz stylizacji stołu i fotografii z fotografką oraz stylistką Zoyką Michalik. Tematem tych drugich będzie Wielkanoc, więc zdobytą wiedzę już niebawem wykorzystasz w praktyce!

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie: domoteka.pl

Materiał Partnera