wnętrza na czasie bezpłatny webinar

Wnętrza na czasie. Bezpłatny webinar OKK! design

Zaproszenia

Z każdym rokiem pojawia się wiele nowinek i rozwiązań wnętrzarskich, które wprowadzają świeżość w naszych domach oraz nadają mu innowacyjnego charakteru. Architektka Ida Mikołajska, współwłaścicielka pracowni MIKOŁAJSKAstudio, przyjrzy się bliżej możliwościom projektowym, które zdobywają coraz większą popularność podczas kolejnego webinaru z cyklu OKK! design.

reklama
Wnętrza na czasie bezpłatny webinar OKK design
Projekt wnętrza: MIKOŁAJSKAstudio, zdjęcie: Yassen Hristov

Bezpłatny webinar OKK! design

Bezpłatny webinar OKK! design „Jak projektować wnętrza na czasie? Innowacyjne rozwiązania” z udziałem arch. Idy Mikołajskiej, współwłaścicielki pracowni MIKOŁAJSKAstudio, odbędzie się w czwartek 23 czerwca o godzinie 11.00. Mecenasem wydarzenia jest marka Samsung, a partnerem Geberit.

Zagadnienia, które zostaną poruszone podczas webinaru:

  • popularne okładziny meblowe,

  • materiały naturalne i recyklingowane,

  • nietypowe rozwiązania outdoorowe.

Wnętrza na czasie bezpłatny webinar OKK design
Projekt wnętrza: MIKOŁAJSKAstudio, zdjęcie: Yassen Hristov


 

Gościem specjalnym webinaru będzie architektka Ida Mikołajska, współwłaścicielka pracowni MIKOŁAJSKAstudio z Krakowa. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej. Członek Brytyjskiego stowarzyszenia The Design Society. Podczas wielu międzynarodowych wymian i warsztatów miała okazję poznać różnorodne podejścia do projektowania.

Szerokie spektrum rozwiązań i kierunków stylistycznych oraz szczególna dbałość o detal, które prezentuje w swojej pracy, pozwalają jej tworzyć wnętrza ponadczasowe, idealnie dopasowane do potrzeb klienta.
 

Wnętrza na czasie bezpłatny webinar OKK design
Zdjęcie: materiały marki SamsungMecenasem webinaru jest marka Samsung. Eksperci marki Magdalena Weber oraz Paweł Brzezicki opowiedzą o innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu chłodnictwa. Lodówki Samsung to najczęściej kupowane lodówki w Polsce.

Trenerzy przedstawią wszystkie typy lodówek dostępnych w ofercie, a także skupią się na technologiach dostępnych w lodówkach marki Samsung, takie jak: dystrybutor wody, Kostkarka Dual Auto Ice Maker oraz wiele, wiele innych.

Wnętrza na czasie bezpłatny webinar OKK design
Projekt wnętrza: MIKOŁAJSKAstudio, zdjęcie: Jakub DziedzicNa forum będzie też obecny przedstawiciel marki Geberit, który odpowie na wszelkie pytanie uczestników na forum. Geberit jest liderem na rynku europejskim w branży produktów sanitarnych, wyspecjalizowanym również w systemach rurowych oraz ceramiki łazienkowej.
 

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować, klikając w link: https://tiny.pl/9b8rq

Wydarzenie online jest dostępne również na fanpage’u OKK! design

Weranda jest patronem medialnym wydarzenia

Wnętrza na czasie bezpłatny webinar OKK design
Projekt wnętrza: MIKOŁAJSKAstudio

 

Agenda spotkania:

11:00 – powitanie gości i widzów

11:05 – prezentacja Mecenasa webinaru: Samsung

11:30 – wystąpienie gościa specjalnego arch. Idy Mikołajskiej

12:05 – pytania na forum od widzów

Zapraszamy do udziału!


ZDJĘCIA: MATERIAŁY PRASOWE PRACOWNI MIKOŁAJSKAstudio I MARKI SAMSUNG