Wystawa fotografii wnętrz - inauguracja platformy Hompics

Zaproszenia

W pierwszy weekend października zapowiada się gorące wydarzenie w branży designu. Na targach Warsaw Home odbędzie się wystawa fotografii najlepszych polskich fotografów, którzy tym razem w kadr uchwycili wnętrza.

Podczas tegorocznych targów Warsaw Home w dniach 6-8 października w ramach wydarzeń archiDAY odbędzie się wyjątkowa wystawa fotografii wnętrz. Projekty pracowni takich, jak HOLA DESIGN, Tissu, Rududu, Madama, Poco Design, GR8Design oraz wielu innych wspaniałych architektów wnętrz w obiektywie najlepszych polskich fotografów: Yassena Hristova, Magdaleny Łojewskiej, Toma Kurka, Marcina Grabowieckiego i Marty Behling.

Wernisaż połączony będzie z inauguracją stworzonej przez Yassena Hristova platformy hompics.com, która jest kwintesencją wielu lat obserwacji oraz doświadczenia zawodowego.

{google_adsense}

Hompics to reakcja na problemy na linii architekt - fotograf -  stylista - redakcja. Obecność Hompics na tegorocznych targach zaowocuje trzema dniami warsztatów i  wykładów na temat fotografii  w dwóch stylizowanych przestrzeniach: studiu fotograficznym i wnętrzu mieszkalnym prowadzonych przez znakomitych fotografów, architektów i stylistów.

Wśród prowadzących: Yassen Hristov, Maciej Cioch, Agata Słoma, Marcin Grabowiecki, Marta Behling, Magdalena Łojewska, Eliza Mrozińska, Patrycja Rabińska i Barbara Dereń-Marzec. Zapraszamy!