domodesign weekend aranżacji wnętrz w domotece

Już 10 i 11 czerwca zapraszamy na „Domodesign. Weekend aranżacji wnętrz” w Domotece!

Zaproszenia

W czerwcowy weekend 10.06 (piątek) oraz 11.06 (sobota) zapraszamy na Domodesign w Domotece! Czekają na nas wykłady, warsztaty i konsultacje otwarte dla wszystkich zainteresowanych, prowadzone przez architektów, projektantów wnętrz, autorów i fotografów. Wstęp jest bezpłatny, ale na wybrane wydarzania obowiązują wcześniejsze zapisy.

reklama

Domoteka to miejsce z najlepszą ofertą mebli oraz wyposażenia wnętrz w Polsce. Znajdziemy tutaj prawie 60 salonów i ponad 600 marek, które wyróżniają się znakomitą jakością i wysokiej klasy designem, takich jak Rolf Benz czy Team 7. Wiosną 2022 roku w Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka otworzył się salon jednej z najbardziej cenionych w Europie marek meblarskich – Natuzzi Editions. Z włoskią firmą zapoznaliśmy Was w artykule: Nowy salon Natuzzi Editions w Domotece już otwarty!

Kolejną wielką zaletą Domoteki są ludzie. Pracują tu profesjonaliści, którzy są gotowi w każdej chwili pomóc nam wybrać odpowiednie meble oraz dodatki. Co więcej, specjaliści wesprą nas nawet w zaprojektowaniu wnętrza, niezależnie od tego, czy chodzi o salon, jadalnię, sypialnię, kuchnię, czy taras.

„Domodesign. Weekend aranżacji wnętrz” – 10-11 czerwca w Domotece

W czerwcowy weekend: 10.06 (piątek) oraz 11.06 (sobota) Domoteka idzie jeszcze krok dalej, aby ułatwić nam zaprojektowanie wymarzonego wnętrza. Organizuje „Domodesign” – otwarte dla wszystkich zainteresowanych wykłady, warsztaty i konsultacje. Warto przyjrzeć się poszczególnym tematom prowadzonym przez architektów, projektantów wnętrz, autorów oraz fotografów.

W bogatym programie przygotowano zarówno wykłady o kolorach (Olka Barczak), warsztaty z projektowania (Ewelina Białobrzewska, Martyna Banaszczuk), jak i zajęcia fotograficzne (Zoyka). Zapraszamy do zapoznania się z całym programem na stronie domoteka.pl!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale na wybrane zajęcia obowiązują wcześniejsze zapisy.

Otwarcie nowego salonu Garden Space – 11 czerwca w Domotece

To jeszcze nie koniec atrakcji, jakie na czerwcowy weekend przygotowała dla nas Domoteka. W sobotę 11.06 zapraszamy na oficjalne otwarcie nowego salonu Garden Space, specjalizującego się w meblach outdoorowych. Oprócz muzyki i drobnego poczęstunku na tarasie zaaranżowanym przed Domoteką, będzie można skorzystać z porad Katarzyny Kustry, która pełniąc obowiązki General Sales Managerki, jest także pasjonatką pięknych wnętrz i ogrodów. Z kolei Aleksandra Dobner, Visual Merchandising Manager w Garden Space, pomoże nam zaprojektować wymarzony taras czy ogród. Podobnie jak Anna Rytt, która jest projektantem terenów zieleni, ogrodniczka z pasji, zakochana w kwiatach.

Wszystkie porady architektów i projektantów w trakcie „Domodesignu. Weekendu aranżacji wnętrz” w Domotece w dniach 10-11 czerwca uzyskamy bezpłatne. W przypadku wizyty w nowym salonie Garden Space możemy też liczyć na dodatkowy 5 proc. rabat.

MATERIAŁ PARTNERA:
WWW.DOMOTEKA.PL