20 jubileuszowa edycja OKK! design

Zróbmy to RAZEM. Za nami 20. jubileuszowa edycja OKK! design

Zaproszenia

12 września 2023 roku odbyła się jubileuszowa 20. edycja OKK! design. Wydarzenie zapoczątkowane w 2012 roku przez Olgę Kisiel-Konopkę, właścicielkę agencji OKK! PR, na stale wpisało się już do kalendarza spotkań branżowych w stolicy. W Pałacu Zamoyskich w Warszawie uczestnicy zebrali się, by pod hasłem „RAZEM” posłuchać czołowych polskich architektów i projektantów wnętrz oraz podziwiać najlepsze projekty tegorocznego konkursu Geberit. Spotkanie poprowadziła dziennikarka TVN, Katarzyna Jaroszyńska.

OKK! design, cykl spotkań dedykowanych architektom i projektantom, organizowany jest od 11 lat pod czujnym okiem autorki projektu – Olgi Kisiel-Konopki, która od lat kształtuje wizerunek najwybitniejszych polskich architektów oraz marek z branży wnętrzarskiej.  Każda edycja OKK! design porusza najważniejsze zagadnienia związane z architekturą, designem, wnętrzami mieszkalnymi i komercyjnymi, dzięki czemu jest ogromnie cenionym wydarzeniem na polskiej scenie projektowej.
 

20 jubileuszowa edycja OKK! design


Nadchodzi era współpracy

Magnesem, który przyciągnął ponad 200 gości na jubileuszową edycję cyklu, byli znakomici goście specjalni, polscy architekci i projektanci, od lat zaprzyjaźnieni z agencją OKK! PR. Agnieszka Kalinowska – Sołtys, architektka, Partnerka i członkini zarządu APA Wojciechowski Architekci, Prezeska Stowarzyszenia Architektów Polskich, opowiadała zebranym, dlaczego warto działać razem. Prof. Jan Sikora, założyciel pracowni Sikora Wnętrze, przybliżył swój najnowszy projekt metamorfozy Studia Dzień Dobry TVN.

20 jubileuszowa edycja OKK! design
20 jubileuszowa edycja OKK! design
20 jubileuszowa edycja OKK! designNastępnie, pod patronatem magazynu Architecture Snob, odbyła się dyskusja Noke:liny, podczas której wystąpili: Karol Pasternak i Piotr Maciaszek – architekci orz współwłaściciele NOKE Architects, a także Paweł Garus z Jerzym Woźniakiem – reprezentujący poznańską pracownię mode:lina™. Cenieni i wielokrotnie nagradzani architekci mówili o wartościach, jakie przynosi współpraca i wzajemne wsparcie, początkach swojej współpracy i planach na przyszłość, związanych z nowym projekcie nOKK:lina. O budowaniu marki w SoMe opowiedziały architektki i współzałożycielki pracowni WZ Studio – Małgorzata Liebhart i Ada Skwira.
 

20 jubileuszowa edycja OKK! design
20 jubileuszowa edycja OKK! design
20 jubileuszowa edycja OKK! design


W przerwie od inspirujących wystąpień uczestnicy podziwiali najlepsze projekty tegorocznej edycji konkursu Geberit, spędzając czas w pałacowym ogrodzie oraz strefie chill-out. Na scenie pojawili się także architekci Jacek Tryc i Agnieszka Musiał, ambasadorzy marki Geberit, oraz Krzysztof Renes, rzeźbiarz, który zaczarował gości poetycką opowieścią o synergii sztuki z architekturą.

Partnerami wydarzenia były marki:

Geberit, VASCO Polska, Parkiet Hajnówka, Dyson, Kontakt-Simon, Domoteka, Carpets&More, Egoe, BoConcept, Lukullus

Po więcej informacji zapraszamy na: www.okkdesign.pl

WERANDA BYŁA PATRONEM MEDIALNYM WYDARZENIA

Zdjęcia: Bartek Barczyk