Drzwi otwierają... wiele możliwości aranżacyjnych. W zależności jakie wybierzemy, mieszkanie nabierze odpowiedniego stylu i charakteru.

Ekologiczne i trwałe drewno jest jednym z najbardziej uniwersalnych materiałów stosowanych w architekturze oraz aranżacji wnętrz. Surowiec ten wnosi ciepło, lekkość i naturalność do pomieszczeń. Magicznie otula przestrzeń naturalnym urokiem sprawiając, że mieszkanie staje się prawdziwym królestwem wypoczynku oraz pozwala na swobodną realizację wyjątkowych, a zarazem awangardowych projektów. I tak np. białe lakierowane drewno doskonale sprawdzi się w bardziej nowoczesnych aranżacjach, ciepłe naturalne - w klasycznych i eleganckich.

Dzięki bogatej palecie barw można dać się ponieść fantazji i zaakcentować wybrany wzór skrzydła modnym odcieniem fuksji, energetyzującą żółcią czy nawiązującą do eko trendów zielenią. W ten sposób powstaje niepowtarzalny model, dopasowany specjalnie do gustów i upodobań.

Drzwi wewnętrzne VERTIGO dostępne są w aż 4 grupach kolorystycznych: od kolorów jasnych, pośrednich, kończąc na kolorach ciemnych. Powierzchnia pokrywana jest farbami akrylowymi, odpornymi na czynniki mechaniczne oraz różnego rodzaju uszkodzenia. Dzięki zastosowaniu trwałych pigmentów, ich kolor nie traci na atrakcyjności przez długie lata pod wpływem promieni UV.

W nowej kolekcji Pol-Skone znajdziemy drzwi do sypialni, kuchni czy łazienki. W zależności od potrzeb - można zamówić ich odpowiedni rozmiar.

Więcej informacji i wybór na:  www.pol-skone.pl

Zdjęcia: Materiały prasowe/Pol-Skone, Vertigo