Serwis Lace to prawdziwe porcelanowe dzieło sztuki. Oczarowuje połączeniem misternego, ażurowego wzoru i subtelnego blasku platyny z porcelaną w intrygującym odcieniu. Idealny prezent ślubny lub... dekoracja odświętnego stołu.

Wypukły wzór francuskiej koronki przepięknie prezentuje się także na porcelanowych talerzach z serii Lace Platinum, które połyskują na stole niczym najpiękniejsza biżuteria. Przepiękny srebrzysty talerz dekoracyjny oraz talerzyk na przystawki z brzegami zdobionymi platyną zachwycają nawet tych o najbardziej wysublimowanym guście.

Zastawę Lace uzupełnia niezwykłe szkło z ręcznie malowanymi, platynowymi rantami. Finezyjne szklanki i wytworne kieliszki do wina, stanowią kropkę nad „i” serwisu. Unikalność i ekskluzywność zastawy podkreślają podpis i platynowa pieczęć projektanta, znajdujące się na każdym elemencie serwisu. Jak mówi sam artysta: Każdy element wyraża się tu na swój własny sposób i dlatego serwis Lace jest couture.

Twórcą zastawy jest Lars Wallin - szwedzki projektant mody, znany z niepowtarzalnych kreacji tworzonych np. dla rodziny królewskiej oraz uczestników prestiżowych konkursów. Koronkową porcelanę stworzył specjalnie dla Fyrklövern – marki znanej z oryginalnych skandynawskich projektów: szkła, dekoracji wnętrz, luksusowych zastaw stołowych.

Więcej na: www.fyrklovern.pl

Opr. AD/red./Fyrklövern

Zdjęcia: Fyrklövern

reklama