Taka klatka zdecydowanie lepiej wygląda, gdy wypełniona jest kwiatami niż kolorowymi ptaszkami. Dlatego jeśli twoja papuga wybrała wolność, to dobrze. Wówczas nie pozostaje nic też innego, jak przejąć jej stary domek dla siebie.

Dekoracyjne klatki doskonale sprawdzą się zarówno w domu, jak i na tarasie czy w ogrodzie. To dekoracja zdecydowanie w stylu francuskiej prowincji, nieco rustykalna, odrobinę shabby chic. W zależności od koloru, kształtu i wypelnienia - stanie się na pewno piękną dekoracją na ostatnie dni lata i całą złotą jesień.

Możemy w niej posadzić kwiaty i zawiesić w oknie. Możemy zrobić z niej ażurowy kosz na owoce lub romantyczny lampion. Jako patera na ciasteczka powstrzyma choć na chwilę niejednego łasucha. Pod drucianym kloszem możemy też wyreżyserować dowolną scenkę na przykład z ptaszkiem w roli głównej. Wszystko zależy od naszej fantazji. W galerii zdjęć można obejrzeć przykładowe inspiracje, a w naszej KRAINIE ZAKUPÓW  znaleźć piękne klatki (np. w Maison Chic czy Lawenda Prowansalskie Wnętrza).

POLECAMY TAKŻE: W malinowym chruśniaku - szablon do malowania malin i jeżyn (do wydrukowania)

reklama