Dekoracje na stół wielkanocny

Porcelanowe zajączki kicające (nie tylko) po świątecznym stole, malowane jajka ukryte w kępkach zieleniny, dekoracyjne świeczniki, ażurowe motylki, pachnące bukiety z pierwszych kwiatów.  A wszystko w kolorach wiosny.

Bo Wielkanoc to czas radości, odnowy, odrodzenia, świeżości. Te piękne święta potrzebują pięknej oprawy - bez dekoracji będą jak zając bez uszu albo śniadanie wielkanocne bez jajka.

Zebraliśmy dla Was najpiękniejsze inspiracje od polskich firm. Znajdziecie tu zastawy, podstawki pod jaja, wazy, obrusy, filiżanki, porcelanowe wielkanocne figurki.

To, jak zaaranżujecie je na stole, zależy od Was. Warto jednak sprawić, by wielkanocne śniadanie było pięknym rodzinnym świętem wiosny, które będzie trwało przez kolejne tygodnie.

Bo choć Wielkanoc to czas wspaniały, jak wszystko, co dobre, tak i ona się skończy. Wiosenne dekoracje na pewno przedłużą tę świąteczną atmosferę.

Spójrzcie, co w ofercie mają Villeroy&Boch, Duka oraz Dekoria. Produkty tych firm znajdziecie i kupicie także na ich stronach internetowych.

Wesołego  zajączka, pięknego jajeczka, radosnego świętowania!

Opr. red.weranda

Zdjęcia: materiały prasowe firm