Dekoracje na co dzień, na przyjęcie i na święta – wybieramy serwetki na stół

Dekoracje na co dzień, na przyjęcie i na święta – wybieramy serwetki na stół

Dekoracje

Serwetki to nie tylko praktyczne dodatki. Dzięki nim stworzymy piękne dekoracje stołów na co dzień, na przyjęcie i na święta. Podpowiadamy, jakie serwetki wybrać, aby nasza aranżacja była modna i w dobrym stylu.

reklama

Serwetki z bibuły PAW – polskiej marki z ponad 25 lat doświadczeniem
 

serwetki PAWPAW to polska firma z przeszło 25 letnim doświadczeniem. Od lat plasuje się w światowej czołówce firm specjalizujących się w produkcji serwetek z bibuły oraz artykułów do dekoracji stołu, m.in. bieżników, obrusów, kieszonek na sztućce – pocketów, naczyń papierowych, podkładek, lampionów, świec i zestawów dekoracyjnych. Piękne kolekcje PAW inspirowane są najnowszymi trendami wzorniczymi, które projektanci obserwują uczestnicząc w targach designu na całym świecie.


Z okazji jubileuszu marka odświeżyła swoje logo. Granatowy kolor został w niezmieniony, ale firma zrezygnowała z ozdobnych liter napisu PAW i unowocześniła czcionkę. Nowe logo symbolizuje nowoczesność oraz dynamikę działania. Odmłodzona marka zmienia się na lepsze, idzie z postępem w kierunku nowych wyzwań. W wyniku nieustannego poszukiwania trendów i inspiracji, poszerzyła swoją ofertę o nowe, oryginalne produkty, takie jak serwetki z bibuły recyklingowej (kolekcja We Care) i serwetki aromatyzowane (kolekcja Aroma).
 

serwetki papierowe na przyjęcie
serwetki papierowe
serwetki papierowe z recyklingu
We Care czyli kolekcja serwetek z bibuły recyklingowej, PAW


Serwetki z bibuły recyklingowej – dekoracje stołu na co dzień, na przyjęcie i na święta

Kolekcja We Care to nie tylko piękne wzory nadrukowane na trójwarstwowych serwetkach, ale też doskonały przykład tego, że dla marki PAW ważne są zrównoważony rozwój i polityka zero waste. Serwetki powstają w obiegu zamkniętym, wykorzystując istniejące już zasoby. Dekoracje z linii We Care tworzone są w 100% z bibuły recyklingowej. Potwierdzają to certyfikaty FSC i Ecolabel.

Bibuła nie jest wybielana chlorem, więc zachowuje swój naturalny kolor. Na serwetkach widoczne są pewne „niedoskonałości”, które dodają im uroku. Do zadruku używane są wyłącznie bezpieczne, certyfikowane farby, dopuszczone do kontaktu z żywnością. A co z opakowaniem serwetek? Marka PAW dopracowała i tę kwestię. Folię zastąpiła materiałem PLA, który otrzymuje się z odnawialnych surowców naturalnych, takich jak mączka kukurydziana. Dzięki temu każde opakowanie serwetek We Care jest w pełni biodegradowalne!

 

serwetki na przyjęcie
Serwetki aromatyzowane idealne na przyjęcie, PAW

 

Dekoracje stołu w dobrym stylu: serwetki aromatyzowane

Serwetki o zapachu kwiatów, kawy, korzennych pierniczków, a może słodkiej brzoskwini i tropikalnego mango – jaki zapach wybierzecie? Nowoczesne, kolorowe i przyjemnie pachnące dekoracje z lini Aroma Collection pozytywnie wpłyną na nasz nastrój i samopoczucie.

Serwetki zapachowe umilą wspólne obiady, ozdobią stół w trakcie ważnych uroczystości i ożywią każde przyjęcie. Będą unikalnym dodatkiem, który sprawi, że te wyjątkowe momenty na długo zapadną w pamięć naszych gości. Serwetki o zapachu pierniczków sprawdzą się jako dekoracja wigilijnego stołu, drzewa sandałowego – romantycznej kolacji, winogrona z miętą – obiadu w ogrodzie lub imprezy na świeżym powietrzu, a słodki zapach gumy balonowej sprawi frajdę dzieciom w czasie przyjęcia urodzinowego.

PARTNEREM ARTYKUŁU JEST PAW, paw.net.pl