eleganckie świece i zapachy do wnętrz

Eleganckie świece i zapachy do wnętrz Modern Classic Home w nowej odsłonie

Dekoracje

Marka Modern Classic Home świętuje w tym roku swoje piąte urodziny. Sklep od samego początku przyciąga rzesze miłośniczek mebli i artykułów wyposażenia wnętrz. Od chwili powstania oferuje także wyjątkowe produkty zapachowe do wnętrz.

reklama
Nowa szata graficzna to z jednej strony ukłon w stronę najnowszych trendów, potwierdzenie ciągłej uważności na potrzeby i oczekiwania klientów oraz na zmieniającą się wrażliwość rynku, a z drugiej potwierdzenie klasycznego kanonu, niezmiennie inspirującego markę od samych jej początków – mówi Paweł Puszczyński, dekorator wnętrz i założyciel Modern Classic Home.

Ekskluzywne świece i dyfuzory zapachowe z kolekcji Modern Classic Home

Kolekcja dyfuzorów, świec zapachowych i odświeżaczy powietrza ewoluuje wraz z marką i z okazji okrągłej rocznicy Modern Classic Home w sprzedaży pojawiła się jej odświeżona odsłona.

Nowa szata graficzna kolekcji zapachowej odwołuje się do najnowszych trendów w wyposażeniu wnętrz, a dokładniej do chętnie obecnie eksploatowanego motywu surowości i prostoty, który stanowi ukłon w stronę coraz silniej zaznaczających się wartości ekologicznych. Tekstura kartonowych opakowań w tej linii produktowej nawiązuje do prostego, płóciennego splotu naturalnych tkanin. Z kolei matowa faktura białych szklanych pojemników świec, dyfuzorów i atomizerów przypomina japoński papier washi używany do wypełniania drewnianych ekranów pełniących funkcję przepierzenia w tradycyjnej architekturze japońskiej.

ekskluzywne świece zapachowe


Mimo że Modern Classic Home odwołuje się do zupełnie innych źródeł kulturowo-estetycznych, trudno oprzeć się wrażeniu, że ta nowa linia produktów perfumowanych idealnie wpisuje się niezwykle modne obecnie style takie jak wabi sabi czy japandi. Inspiracje orientalne są widoczne w ofercie firmy od zawsze, wystarczy spojrzeć na autorską linię drewnianych lakierowanych mebli Opium, odwołującą się do kolonialnej klasyki. Tak więc ten kolejny, wdzięczny i subtelny ukłon w stronę Azji harmonizuje się z mocno zdefiniowanym charakterem kolekcji, która w swoim DNA ma połączenie klasyki z nowoczesnością.

Nowa odsłona produktów perfumowanych do wnętrz Modern Classic Home jest również potwierdzeniem klasycznych inspiracji stojących u genezy marki. Niezwykle minimalistyczna i surowa wręcz szata graficzna to konsekwentna kontynuacja grafiki znanej doskonale z logo firmy MC Home. Wyraźna, a jednocześnie subtelna czarna kreska na białym tle oraz cała koncepcja wizualna tych produktów to potwierdzenie nieśmiertelnego zestawienia bieli i czerni, najdoskonalej widocznego w antycznych marmurach. Produkty z linii zapachowej przywołują i idealnie współgrają z płaszczyznami z tego szlachetnego kamienia, alabastrowymi popiersiami, wazami, amforami oraz welurowym wyposażeniem.

Każdy detal linii zapachowej Modern Clasic Home jest pieczołowicie dopracowany i niczego nie pozostawiono tutaj przypadkowi. Wystarczy spojrzeć na pięknie wykończone drewniane korki pojemników, delikatne bambusowe patyczki do dyfuzorów czy subtelne kolory wosku zmieniające się w zależności od zapachu.

luksusowe zapachy do domu

Luksusowe zapachy do domu

Przejdźmy do drugiego wymiaru dyfuzorów, świec zapachowych i odświeżaczy powietrza, równie istotnego co ich oprawa, a mianowicie do zapachu oraz tego, co go utrwala i niesie – wosków i kompozycji perfum. Artykuły zapachowe Modern Classic Home są w całości realizowane w polskiej manufakturze, jednakże do ich produkcji wykorzystuje się doskonałe francuskie perfumy, sprowadzane z Francji, z regionu Grasse słynącego z produkcji najszlachetniejszych esencji zapachowych. Idealnie dobrane proporcje, a także jakość wykorzystywanego wosku, pochodzącego od certyfikowanych niemieckich producentów i umiejętne rozmieszczenie bawełnianych knotów, to wszystko sprawia, że mamy do czynienia z produktem ekskluzywnym i prestiżowym.

Płonąca wieczorem świeca czy luksusowe perfumy do wnętrz MC Home, wypełniają domy i mieszkania relaksującymi, przyjemnymi bukietami zapachowymi, nie wydzielając jednocześnie szkodliwych substancji, co niestety ma miejsce w przypadku innych, tanich produktów.

Wyjątkowe kompozycje zapachowe do wnętrz

Kompozycje zapachowe to autorskie dzieła właściciela i twórcy marki, Pawła Puszczyńskiego, którego śmiało można nazwać nosem! Tworzone przez niego bukiety głowy, serca i głębi najczęściej opierają się na korzennych, orientalnych zapachach, ale także osoby gustujące w lżejszych nutach kwiatowych znajdą tu coś dla siebie. Zapachy Modern Classic Home uzależniają, więc jeśli raz poczujecie jej we wnętrzach, nie będziecie mogli się z nimi rozstać.

Wysoka jakość surowców sprawia, że dyfuzory z patyczkami są niezwykle trwałe i w zależności od warunków panujących w domu czy mieszkaniu, mogą służyć nam nawet przez rok! Z kolei umiejętnie rozmieszczone knoty palą się równym, niekopcącym płomieniem, umożliwiając ekonomiczne topienie wosku, dzięki czemu świece również starczają na długo wydzielając przyjemny oraz dobrze wyczuwalny zapach.

świece i zapachy do wnętrz modern classic home

Główne linie zapachów z kolekcji Modern Classic Home:

  • Zapach Belle Orientale to na początku mocna i ciężka słodka nuta, w środku paczula i cynamon, zaś całość uwieńczona jest mocną i ciepłą wanilią, geranium i bursztynem. To pełen namiętności, męski, sensualny, orientalny zapach, obok którego nie sposób przejść obojętnie.

  • Zapach ST' Regis to efekt fascynacji francuską marką Cire Trudon istniejącą od 1643 roku i produkującą świece i zapachy dla francuskiego dworu królewskiego. Główną nutą są pikantne akcenty drzewa sandałowca, kadzidła, rozmarynu, a w środku serce z geranium i lawendy.

  • Zapach Murier Blanc to klasyczny świeży zapach oparty na orientalno-kwiatowej kompozycji, której przewodzi słodki kwiat morwy białej.

  • Zapach Encens to efekt naszej fascynacji francuską marką Cire Trudon. Główną nutą zapachu są orientalne kadzidło i akcenty drzewa cyprysowego, a w środku serce z paczuli i kwiatów.

świece zapachowe na prezent
Zdjęcia: Luiza Wyganowska @homelikeilike

Świece zapachowe i perfumy do domu – pomysł na elegacnki prezent

Świece i perfumy Modern Classic Home to produkty bardzo często wybierane jako prezenty korporacyjne, a także eleganckie upominki umieszczane w gift bagach na różnego rodzaju eventach: pokazach mody, prezentacjach, imprezach jubileuszowych. Istnieje możliwość zamawiania całkowicie spersonalizowanych wariantów w dowolnej kolorystyce, w wybranym szkle i z dowolnym logo.

Modern Classic Home realizuje też zamówienia private label. Z takiej oferty skorzystało już wiele znanych marek. Nie sposób wymienić je wszystkie, dlatego jedynie wspomnimy, że wśród nich znalazły się takie firmy, jak Lexus, Lindt, La Mania czy Paprocki Brzozowski – marka, która uczciła swoje 15-lecie istnienia właśnie specjalną linią produktów zapachowych MC Home. Rozsądna polityka cenowa sprawia, że chociaż to dodatki premium, może sobie na nie pozwolić właściwie każdy. Pozwól sobie i Ty!

Kontakt do sklepu MODERN CLASSIC HOMEwww.mchome.pl

Al. Niepodległości 700, 81-853 Sopot  
e-mail: sklep@mchome.pl, tel. 517 308 511

MATERIAŁ PARTNERA