Zimowa aranżacja domu to nie tylko typowo świąteczne akcenty. O tej porze roku bardzo ważne stają się odpowiednio dobrane akcesoria. Miękkie pledy, mięsiste koce, futrzane narzuty i poduszki są sprawdzonymi ocieplaczami wnętrza.

W sklepie HOUSE&more znajdziemy m.in. zimowe i świąteczne propozycji Riviera Maison. Holenderska marka proponuje kobiecą kolekcję St. Petersburg, która inspirowana jest atmosferą dawnej carskiej stolicy i światem rosyjskiego baletu. Kilkanaście propozycji pledów i poduszek utrzymanych jest w różnych odcieniach różu. Dopełnieniem będą nastrojowe lampy, świecznikoi i lampiony.

Z kolei brązy, beże, szarości i khaki dominują w kolekcji tkanin Hunting Lodge, która odwołuje się do przyrody - atmosfery leśniczówki i spacerów po zimowym lesie.

Debiutująca tej zimy, marka Miloo Home proponuje kilkanaście rodzajów narzut i poduszek z miękkiego ekologicznego futra w odcieniach brązu i szarości. W ofercie znajdziemy też eleganckie lampy w klasycznym stylu oraz dekoracyjne żarówki retro typu Edison w mosiężnej oprawie i jarzących się ciepłym światłem zwojach.

Wszystkie propozycje dostępne są w www.houseandmore.pl