Voyage Couture - tkaniny jak z wybiegu

Dekoracje

Eleganckie, luksusowe, zatopione w błyszczącej poświacie. Koncepcja kolekcji Voyage Couture wprowadza nas w świat tkanin emanujących szykiem, czystym urokiem i elegancją.

Gama kolorów została zawężona do zaledwie kilku. Odcienie koloru szampana i złota w zależności od formy i kontekstu przybierają na tkaninie różne oblicza. Sprawdzają się z barwami natury: szarościami i beżami. Przyglądając się Voyage Couture warto pamiętać o wielu fakturach tej kolekcji: palecie naturalnych lnów, kryształach Swarovskiego, ręcznie naszywanych perłach, metalicznym blasku cekinów Aquilla, haftowanych wzorach liści czy delikatnie mieniących się motywów zaczerpniętych z lasu.

Luksusowe kombinacje lnów i ozdobionych haftami jedwabi warto dobierać tak, by dobrze wyglądały w każdym oświetleniu – rano, nawet w pochmurny dzień powinny być świeże i miłe dla oka. Wieczorem, gdy lampy są zapalone – tworzyć miejsca ciepłe i przytulne. Taki efekt da się osiągnąć stosując tkaniny wyłącznie dobrej jakości. Inne mogą wypaść po prostu nijako.

Tkaniny kupimy w warszawskim salonie Home Sweet Home ul.Wiertnicza 135 (www.homesweethome.pl)

reklama