Sweet Living Home Inspirations: inspiracje w stylu hampton, angielskim i glamour

Dobra marka

Eleganckie, nietuzinkowe wnętrza, wysublimowana stylistyka i ciepła, domowa atmosfera. Jeśli kochasz styl hampton, styl angielski lub glamour albo szukasz inspiracji do aranżacji klasycznego wnętrza, to co wymarzone, znajdziesz właśnie tutaj.

W STYLU HAMPTON I NIE TYLKO

Sweet Living Home Inspirations to miejsce z dodatkami i meblami, w którym z przedmiotów, jakie przypadły nam do gustu, projektanci stworzą stylizację lub projekt całego wnętrza. W tym roku w sklepie marki miała miejsce premiera wyjątkowej, bo autorskiej porcelany Hampton Collection by Małgorzata Rozenek-Majdan & Sweet Living. To limitowana linia, której elementy umożliwiają kompletną aranżację stołu, zarówno do codziennych posiłków, jak i uroczystych przyjęć.

Inne marki w ofercie Sweet Living Home Inspirations to, m.in.: Riviera Maison, Eichholtz, MTI Furninova, Thibaut, Ralph Lauren, Hilding, a także marka własna  SL Collection, firmująca autorskie kolekcje szafek nocnych, stolików, sof, krzeseł, stołów, konsol, komód oraz dodatków: poduszek, obrusów i dekoracji.

ARANŻACJA WNĘTRZA MARZEŃ

Warto wspomnieć o zespole projektantów Sweet Living, który specjalizuje się w projektowaniu wnętrz i stylizacji w stylu Modern Hampton, New England, glamour i klasycznym. Projektanci kreują luksusowe przestrzenie ważny jest detal i unikatowy charakter wnętrza.

Showroom marki mieści się w warszawskim Wilanowie. Na miejscu można obejrzeć ekspozycję z szerokim wyborem dekoracji i mebli, zakupów dokonań np. w sklepie internetowym: www.sweetliving.pl

Showroom Sweet Living
ul. Kazachska 3 lok. 154
tel. 22 498 54 56

fot. materiały prasowe