kolekcja porcelany weranda

Wyjątkowa kolekcja porcelany z okazji 20. urodzin Werandy już dostępna w naszym sklepie!

Jadalnia

Mamy dla Was niespodziankę! Z okazji okrągłych urodzin magazynu Weranda, które obchodzimy w tym roku, wspólnie z Manufakturą Majolika Nieborów przygotowaliśmy autorską, limitowaną kolekcję porcelany. Zestawy w trzech przepięknych kolorach kupicie w naszym sklepie.

reklama


Kolekcja porcelany Weranda - talerzyk deserowy i czarka

Zestaw autorskiej porcelany przygotowany wspólnie z Manufakturą Majolika Nieborów składa się z czarki / filiżanki na espresso lub zieloną herbatę oraz talerzyka deserowego na słodkości. Komplety z trzema różnymi wzorami w przepięknych kolorach, które na pewno pokochacie, są już dostępne w sklep.weranda.pl.

Naczynia wykonane są ręcznie w Manufakturze Majoliki Nieborów, której historia sięga 1881 r. Wtedy właśnie książę Michał Radziwiłł, w zabudowaniach dawnego browaru należącego do zespołu pałacowego, otworzył Fabrykę Fajansów Artystycznych. Filiżanki i talerzyki deserowe mają rant zdobiony 24-karatowym złotem, a na spodzie logo Werandy i mitrę książęcą – znak fabryczny ponad 100-letniej Manufaktury. Kształt czarki inspirowany jest historycznym wzorem – kubeczkiem księżnej Heleny Radziwiłłowej.
 

Porcelana z kolekcji Werandy – wzory z natury

Każdy talerzyk deserowy i filiżankę z urodzinowej kolekcji Werandy zdobi jeden z trzech wyjątkowych wzorów z ptakami. Inspirację zaczerpnęliśmy prosto z natury. Skrzydlaci przyjaciele kojarzą się nam z lekkością, wolnością, poczuciem swobody oraz bliskością z naturą, dlatego udekorowaliśmy nimi naszą porcelanę.

Weranda kocha nie tylko stylowe wnętrza, ale też zwierzęta, które często goszczą na naszych okładkach. Uwielbiamy piękne ogrody, sezonowe kwiaty i dekoracje z darów natury. Z każdym tegorocznym numerem magazynu otrzymaliście w prezencie ilustracje z botanicznymi lub zwierzęcymi motywami, którymi ozdobiliście swoje salony, sypialnie i kąciki do pracy w domu, dlatego wiemy, że Wam również przyroda jest bardzo bliska.

Pomysł na elegancki prezent

Porcelanowa filiżanka z talerzykiem umili wszystkie słodkie poranki, beztroskie południa i każdy leniwy podwieczorek. Dajcie się jej oczarować! Szukacie inspiracji na stylowy upominek, który sprawi, że w domu będzie przytulnie? Piękny porcelanowy zestaw z kolekcji Werandy to doskonały pomysł na gustowny, elegancki prezent na każdą okazję – jubileusz, urodziny, święta czy spotkanie biznesowe.

Zapraszamy na zakupy Kolekcji Weranda do naszego sklepu.weranda.pl
Zdjęcia i stylizacja: Aneta Tryczyńska