3 powody, dla których warto wybrać tkaniny roletowe

Jak to urządzić?

Firany z zasłonami, żaluzje, różne rodzaje rolet – stojąc przed wyborem dekoracji okiennej, do dyspozycji jest co najmniej kilka rozwiązań. Nie wszystkie z dekoracji są jednakowo praktyczne i nie każde z nich może poszczycić się atrakcyjnym wyglądem. Odpowiedzią na ten dylemat jest kolekcja tkanin roletowych marki Shadows Club dostępna w salonach Marcin Dekor. To co ją wyróżnia to wyjątkowe wzornictwo i jakość tkanin, a także wygoda w ich codziennym używaniu.

Powód 1: Linia PREMIUM, która jest wyselekcjonowaną kolekcja tkanin roletowych fakturą przypominającą subtelne firany lub szlachetne materiały zasłonowe – ciekawe struktury, w tym lniane sploty o zróżnicowanej gęstości mają drobne prążki lub subtelne wzory. Cała kolekcja utrzymana jest w naturalnych, kojących barwach – od jasnych ecru i ciepłych beży, przez odcienie taupe i brązy, aż po chłodne szarości i wyraziste grafity. Tkaniny różnią się stopniem transparentności, dlatego mogą zastępować zarówno zwiewne firany, chroniąc przed ostrym słońcem, jak i zasłony, których zadaniem jest w znacznym stopniu zaciemnić pomieszczenie.

Powód 2: Tkaniny roletowe Dzień&Noc oraz tkaniny 3D zebrane w katalogu CONCEPT. Pierwsze z nich to dobrze znany i popularny model wykorzystujący szerokie pasy na tkaninie do regulowania stopnia zaciemnienia wnętrza. Natomiast roleta 3D składa się z dwóch warstw przezroczystej tkaniny, połączonej wewnątrz poziomymi żebrami z materiału nieprzezroczystego. Po pociągnięciu za łańcuszek warstwy tkaniny przesuwają się względem siebie, zamykając roletę tak, by ograniczyć dopływ światła do pomieszczenia.

Powód 3: Kolekcja BASIC, który zawiera klasyczne tkaniny roletowe, pogrupowane w jedenastu barwnych paletach kolorystycznych. Znajdują się tu też produkty do zadań specjalnych, czyli tkaniny całkowicie zaciemniające oraz odbijające światło. Doceniane są we wnętrzach szczególnie nasłonecznionych, dzięki właściwości obniżania temperatury.

Rolety z kolekcji Shadows Club można połączyć z autorskimi systemami marki Marcin Dekor, w tym z kasetami pozwalającymi ukryć całą roletę lub systemem wyposażenia rolet w silniki elektryczne, które będą napędzać rolety bez konieczności obsługi ręcznej. Oczywiście wszystkie produkty są wykonywanie na wymiar zgodnie z indywidualnym życzeniem klienta.

Materiał Partnera: Shadows Club

Zdjęcia: Materiały prasowe