piękna i trwała podłoga drewniana w jodełkę od jawor-parkiet

Chevron, czyli francuska elegancja – piękna i trwała podłoga drewniana w jodełkę od Jawor-Parkiet

Jak to urządzić?

Podłogę drewnianą o wzorze jodełki francuskiej uwielbiają inwestorzy i architekci wnętrz. To absolutny wnętrzarski hit. Chevron, czyli symetryczny deseń układający się w charakterystyczną strzałkę jest wyrazisty i pełen uroku. Wybierając nowoczesny sposób zabezpieczenia podłogi drewnianej opracowany przez Jawor-Parkiet, możemy cieszyć się jej naturalnym pięknem oraz ponadczasowym wzorem przez długie lata.

Jodełka francuska to sposób ułożenia podłogi drewnianej z bogatą historią i nieodłączny element aranżacji w klasycznym stylu. Ale dziś chevron podbija również serca wielbicieli wnętrz w nowoczesnym wydaniu, bo ten kultowy motyw efektownie komponuje się także ze współczesnym designem. Jodełka francuska powstaje z elementów, których krótsze boki są przycięte pod kątem 45 stopni. Łączone ze sobą precyzyjnie podczas układania tworzą rozpoznawalny deseń przypominający grot strzały. Taka podłoga drewniana jest elegancka i ponadczasowa, daje także wiele możliwości aranżacyjnych i może być bazą wnętrz w różnych stylach.

Fuzja natury i estetyki z funkcjonalnością

Ten niezmiennie modny i efektowy wzór oferuje kolekcja Chevron, polskiego producenta gotowych, dwuwarstwowych podłóg drewnianych Jawor-Parkiet. Znajdziemy w niej zarówno Chevron Parkiet jak i Chevron Deskę. Dzięki temu inwestorzy mogą w uniwersalny sposób dopasować elementy do mniejszych, jak i większych pomieszczeń, a tym samym cieszyć się podłogą drewnianą w ulubionym wzorze, bez względu na metraż czy architekturę wnętrza.
​​​

podłoga jodełka francuska chevron
FertigDeska Chevron Dąb Color Luna
podłoga jodełka francuska chevron Jawor-Parkiet
FertigDeska Chevron Dąb Color VulcanoAby podłoga mogła przez lata czarować naturalnymi walorami drewna i urokliwym wzorem, zachować trwałość, a jednocześnie sprostać wymogom współczesności, Jawor-Parkiet opracował własną, rewolucyjną metodę zabezpieczania podłóg drewnianych na etapie produkcji. Powłoka hybrydowa Fusion Hybrid łączy w sobie najważniejsze walory olejowosku i funkcjonalność lakieru. Wykorzystuje to, co najlepsze z obu dotychczasowych formuł, a więc miejscową renowację, oryginalne barwienie oraz zachowanie naturalnej struktury drewnianej powierzchni, które daje olejowosk, a zarazem wygodę codziennego użytkowania, będącą atutem lakieru. W efekcie Fusion Hybrid zapewnia jeszcze lepsze zabezpieczenie podłogi drewnianej, w tym bardzo wysoką odporność na ścieranie oraz zwiększoną wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne.

Użytkownicy podłóg drewnianych wykończonych w tej nowoczesnej technologii będą również zachwyceni ich estetyką. Ultra matowa powłoka Fusion Hybrid, pozwala w pełni zachować naturalne walory drewna: wnikając w jego powierzchnię eksponuje jego strukturę i rysunek. Jest ekologiczna, nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Nie zamyka porów drewna, dlatego mamy gwarancję, że w pomieszczeniu panuje zdrowy mikroklimat. Ta praktyczna formuła została opracowana również z myślą o użytkownikach, którzy cenią czas i wygodę. Jest funkcjonalna, ponieważ w trakcie użytkowania potrzebuje jedynie minimalnej ilości zabiegów pielęgnacyjnych.

podłoga drewniana w jodełkę
FertigParkiet Chevron Dąb Color Caldo

Kultowy wzór, trendowe kolory

Powłoka Fusion Hybrid dostępna jest nie tylko dla podłóg z kolekcji Chevron, ale także tych z kolekcji: FertigParkiet, FertigDeska, Design Experience oraz Luxury oferowanych przez Jawor-Parkiet. W takim wykończeniu możemy wybrać deski i parkiety, w tym o wzorze jodełki francuskiej, w każdym z 14 dekorów z palety Color Inspiration inspirowanej barwami włoskiego krajobrazu.

Gratką dla wielbicieli stylu paryskiego będzie FertigParkiet Chevron Dąb Color Oro o pięknej, delikatnej i złocistej barwie. W mieszkaniu w klimacie wiekowej kamienicy efektownie zaprezentuje się FertigParkiet Chevron Dąb Color Alabastro. Unikalna tonacja tego dekoru nawiązuje do odcieni naturalnego surowego dębu. Charakter większych przestrzeni, urządzonych w konwencji modern classic, podkreśli FertigDeska Chevron Dąb Color Luna. Zaś do stylowych, eklektycznych wnętrz utrzymanych w ciemnej kolorystyce pasować będzie deska o wzorze chevronu Dąb Color Nero w eleganckim głębokim wybarwieniu.

 

piękna i trwała podłoga drewniana w jodełkę od Jawor-Parkiet
FertigParkiet Chevron Dąb Color Ferro
podłoga ułożona w jodełkę
FertigParkiet Chevron Dąb Color Rosolare

 

Poza najnowszą powłoką hybrydową Fusion Hybrid, podłogi drewniane Jawor-Parkiet można zamówić także w tradycyjnych wykończeniach. Producent oferuje deski i parkiety zabezpieczone ośmioma warstwami lakieru lub czterem warstwami olejowsku.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: jawor-parkiet.pl

MATERIAŁ PARTNERA