drzwi PORTA dostępne w magazynie producenta to szybsza realizacja zamówień

Drzwi PORTA dostępne w magazynie producenta to szybsza realizacja zamówień

Jak to urządzić?

PORTA, znana polska marka oferująca najszerszy wybór drzwi wewnętrznych na rynku, ma w swoim magazynie ponad 10 000 gotowych produktów. Dzięki temu, omijając proces produkcji drzwi i ościeżnic, możesz otrzymać zamówione modele w ciągu nawet 7 dni roboczych. Termin ten może ulec nieznacznemu wydłużeniu, jeśli drzwi będą kupowane w innym punkcie niż Dealerski. Szybsza dostawa produktów obejmuje najpopularniejsze i najchętniej kupowane modele drzwi marki PORTA. Poznaj szczegóły!

Drzwi dostępne w magazynie producenta, które często określa się mianem „drzwi od ręki”, to nowość w ofercie marki PORTA. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, dla których często czas realizacji zamówienia jest kluczowy, marka stworzyła ofertę produktów dostępnych w magazynie producenta. To przyspiesza realizację zamówień o ponad połowę. Przy wyborze produktu z magazynu, różnica w czasie oczekiwania wynosi nawet kilka tygodni. Zapoznaj się ze szczegółami na stronie: https://www.porta.com.pl/produkty-w-magazynie-producenta

Drzwi w ofercie magazynowej są dostępne w rozmiarach: 60, 70, 80 oraz 90. Zatem bez problemu znajdziesz potrzebny rozmiar skrzydeł spośród 10 000 gotowych produktów.
 

Jakie drzwi PORTA są dostępne w magazynie producenta?

  • Najczęściej Wybierane: Białe drzwi wewnętrzne

Z uwagi na preferencje naszych klientów i aktualne trendy, w magazynie producenta znajdują się najchętniej wybierane modele białych drzwi wewnętrznych, zarówno pełnych, jak i przeszklonych. Białe drzwi to uniwersalny, ponadczasowy i pewny wybór, który odnajdzie się w niemal każdej aranżacji. Wnętrza klasyczne, nowoczesne, urządzone w stylu boho, skandynawskim, prowansalskim czy glamour… białe skrzydła będą ich doskonałym uzupełnieniem. Drzwi z ozdobnymi intarsjami, gładkie, frezowane, z wąską szybką lub płycinami w miejscu przeszkleń. Wybór jest duży, dlatego każdy klient, któremu zależy na czasie z pewnością znajdzie drzwi dla siebie.
 

drzwi PORTA dostępne w magazynie producenta to szybsza realizacja zamówień
  • Najpopularniejsze Kolekcje PORTA

Zastanawiasz się, które kolekcje drzwi PORTA są dostępne w szybszym trybie? Oto najpopularniejsze i najczęściej wybierane przez klientów modele.

PORTA VECTOR PREMIUM (model T, U, E)

Drzwi z kolekcji PORTA VECTOR PREMIUM od wielu lat są wybierane do polskich domów. Ich niewątpliwym atutem jest minimalistyczny design, trwałe wykończenie ekologicznym lakierem Lakierem UV Premium, który jest bezpieczny dla alergików, dzieci i zwierząt, a także wyjątkowa satynowa gładkość. W ofercie drzwi dostępnych w magazynie znajdują się modele: T, U oraz E, czyli najczęściej wybierane przez klientów. Powierzchnia skrzydła jest odporna na uszkodzenia, zarysowania, uderzenia, a także plamy, żółknięcie i odbarwienia. Dzięki temu kolor pozostanie idealnie biały na długie lata.

białe drzwi wewnętrzne


PORTA HIDE (model 1.1)

Hitem ostatnich lat są drzwi ukryte, które również są dostępne w ofercie. Model 1.1 PORTA HIDE jest pokryty Lakierem Podkładowym, umożliwiającym samodzielne malowanie lub tapetowanie drzwi według własnej koncepcji. Skrzydła można pokryć tapetą o tym samym wzorze co zastosowany na ścianach, dzięki czemu będą niemal niewidoczne lub przeciwnie, wykorzystać regułę kontrastu, aby przykuwały uwagę jako główny punkt aranżacyjny. Dobrym pomysłem, który pozwala przejąć stery wyobraźni, jest ozdobienie drzwi sztukaterią, dzięki czemu nabiorą niepowtarzalnego efektu.

PORTA DESIRE (model 3, 4 z czarnymi intarsjami)

Kolekcja PORTA DESIRE to modele pełnych skrzydeł drzwiowych w białym kolorze, pokrytych Lakierem UV Premium Plus. W ofercie produktów w magazynie producenta dostępne są modele 3 i 4 z czarną, pojedynczą lub podwójną intarsją na szerokości skrzydła. To nowoczesne, stylowe skrzydła, które łatwo dopasujesz do wielu wnętrz.

drzwi wewnętrzne porta


PORTA FOCUS PREMIUM (model A.4 z szybą matową)

W magazynie PORTA dostępne są również najchętniej wybierane drzwi białe z ozdobnym, pionowym przeszkleniem matowym. Model 4.A z kolekcji PORTA FOCUS PREMIUM to gwarancja trwałego koloru i satynowej gładkości.

PORTA GRANDE (model A.0)

PORTA GRANDE to klasyczny i gładki model bez zdobień, z wyraźnie zaznaczoną ramą.

PORTA VERTE PREMIUM (model E.5)

Drzwi ramiakowe PORTA VERTE PREMIUM model E.5 w kolorze białym z matowymi szybkami hartowanymi również są dostępne w magazynie producenta, dzięki czemu czas realizacji zamówienia znacząco się skraca.
 


PORTA VERTE HOME (model G.4)

Drzwi z kolekcji PORTE VERTE HOME model G.4 to skrzydła z delikatnym przeszkleniem, które pozwalają optycznie powiększyć pomieszczenia z zachowaniem prywatności.

Ościeżnice (PORTA SYSTEM, PORTA SYSTEM ELEGANCE)

W ofercie produkt w magazynie producenta są też dostępne ościeżnice PORTA SYSTEM oraz PORTA SYSTEM ELEGANCE bezprzylgowa, obie w białej okleinie.

Kupuj w Komplecie!

Skrzydło, ościeżnica oraz klamka – to trzy główne elementy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania drzwi. Wybór modeli z oferty PORTA dostępnych w magazynie producenta wraz z dedykowanymi akcesoriami zapewnia szybszą realizację zamówienia. Jeśli jednak wybierzesz skrzydło z oferty magazynowej, a ościeżnicę lub klamkę z katalogu, czas dostawy wydłuży się o ilość tygodni potrzebnych na wyprodukowanie ościeżnicy.

Potrzebujesz drzwi do łazienki wyposażone w otwór wentylacyjny? Również znajdziesz je w opcji z przyspieszoną dostawą. Drzwi z magazynu producenta możesz zamówić z podcięciem, które spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa przewidziane dla drzwi łazienkowych.

Punkty Sprzedaży oferujące drzwi marki PORTA również mogą posiadać na stanie produkty magazynowe, co oznacza, że wybrane modele możesz zamówić i dostać jeszcze szybciej. Odwiedzając sklep zapytaj sprzedawcy, czy wybrane produkty z tej oferty są dostępne od ręki.

Artykuł sponsorowany