iCandle.pl to jedyne miejsce w Polsce, które dostarcza swoim klientom wyjątkowe świece z całego świata. W ofercie znajdują się wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty, badane wcześniej przez naszych specjalistów i klientów.

 

Jeżeli chcesz cieszyć się niepowtarzalnym zapachem i stworzyć niebanalny klimat w swoim domu - świece iCandle to dodatek, który po prostu musisz mieć. Sprawdzą się również jako prezent. Wyjątkowa gama wzorów, kolorów, form i zapachów z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów!

 

iCandle.pl to nie tylko platforma sprzedażowa, znajdziesz tutaj inspiracje, propozycje aranżacji, wiele porad i wiedzy, aby użytkowanie świec zapachowych było zawsze wyjątkowym i bezpiecznym przeżyciem.

 

Firma Icandle oferuje Klientom woski, świece, dyfuzory, lampy ultradźwiękowe, saszetki zapachowe i zapachy do auta.
W swojej ofercie iCandle oferuje produkty takich marek jak:

·  WoodWick

·  Kringle Candle

·  Bridgewater Candle

·  Yankee Candle

·  Price’s London

·  Candellana

·  Alusi Candles

·  Lene Bjerre

·  Heart & Home

·  Made By Zen

·  Copenhagen Candle

·  Broste Copenhagen

·  Artman Candles

·  Scentchips

 

Świeczki zapachowe WoodWick® posiadają naturalny drewniany knot i pokrywę. Dzięki drewnianemu knotowi wydają one kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w kominku. Zastosowanie drewnianego knota oznacza również dużo szybsze uwalnianie zapachu - roztopiony wysokiej jakości wosk otrzymany jest 5 razy szybciej w porównaniu z tradycyjnym bawełnianym knotem, paląc się przy tym długo, równo i czysto!

Świeczki WoodWick® zawierają wysokiej jakości mieszankę wosku sojowego oraz wysoce skoncentrowanych olejków zapachowych, zapewniających intensywny, autentyczny i długo utrzymujący się zapach.

 

Świece Kringle są wykonywane w 100% z czystej spożywczej parafiny i okrzyknięte zostały najjaśniej palącymi się świecami zapachowymi.

 

Brytyjska marka madebyzen™ jest synonimem luksusu w świecie zapachów. Made By Zen wprowadza na rynek wspaniałe lampy Led wyposażone w system wodnego uwalniania zapachu.

 

Bridgewater Candle Company została założona w 1998 w Sparfanburg, South Carolina USA i szybko została jednym z liderów na rynku produktów zapachowych. Bridgewater oferuje przyjazne i komfortowe zapachy, których zapach nie męczy, nie drażni naszych zmysłów, a wręcz przeciwnie ich subtelne zapachy przywracają nam wspomnienia dzieciństwa czy pięknych miejsc… Bridgewater kreuje te wyjątkowe chwile, które możesz zachować w pięknym słoju…

Każda świeca Bridgewater pali się czysto, szybko uwalnia zapach oraz pięknie się prezentuje. Świece sprzedawane są w szklanych słojach z metalową ozdobną nakrywką. Bridgewater posiada również serię świec zapachowych sprzedawanych w szklanych lub metalowych naczyniach z ciekawą kolorystyką lub wzorem.

Bridgewater Candle Company zaangażowane jest w pomoc w odżywianiu i dbaniu o dzieci w krajach rozwijających się. Z każdej sprzedanej świecy, oddaje część kwoty dla sierot w różnych częściach świata.

 

Scentchips to marka posiadająca w swojej ofercie woski zapachowe, olejki i kominki. Marka skupia się na sprzedaży wosków oraz kominków. Woski Scentchips można łączyć, dzięki czemu odkrywamy nowe zapachy. Scentchips to także piękne akcesoria. Wraz z Scentchips® stworzysz swoją osobistą i wyjątkową mieszankę zapachów.

 

Duńska marka Lene Bjerre to producent wysokiej jakości akcesoriów do wystroju wnętrz. Poza przepięknymi dodatkami w swej ofercie posiada świece. Specjalnie dla Klientów iCandle wybraliśmy najładniejsze wzory świec ozdobnych. Świece wykonane są bardzo starannie, to bardzo ekskluzywny produkt. Świece Lene Bjerre nie tylko nadadzą klimatu ale pięknie ozdobią Twoje wnętrze.

 

Alusi Candles to naturalne świece bezzapachowe o intrygującym i nietuzinkowym wzornictwie. Podczas palenia uwalniają swoje piękno i magię – wiele knotów palących się jednocześnie. Zapewniają niesamowity efekt wizualny, który odmieni każde wnętrze. Świece zaprojektowane w Niemczech a wykonane w Kanadzie. Do produkcji naszych świec użyto knotów wolnych od ołowiu i cynku, a woski w 100% ulegają biodegradacji. Każda świeca pakowana jest bardzo starannie w karton, dzięki któremu nie ulegnie zniszczeniu w wysyłce.

 

Candellana powstała z pasji tworzenia rzeczy pięknych. Kolekcja świec o zaskakujących kształtach, to wynik ludzkiej wyobraźni, zdobytego doświadczenia i bezgranicznego zamiłowania do designu. Każda świeca została ręcznie wykonana z wyjątkową dbałością o detal.

 

Firma Price’s od wielu lat jest blisko związana z Rodziną Królewską, przez co Price’s Patent Candles Ltd. jest posiadaczem Królewskiego Patentu Dostawcy Produktów na Dwór Królowej Elżbiety II.

Luksusowe zapachy świec zostały wyselekcjonowane przez najlepszych specjalistów. Obecnie poza świecami zapachowymi, firma oferuje dyfuzory zapachowych świec perfumowanych z dodatkiem  olejków eterycznych używanych w aromaterapii. Produkty Price’s to nie tylko źródło światła, lecz również są przedmiotami o wysokich walorach estetycznych i zapachowych.

 

Yankee Candle to bardzo popularna na całym świecie, amerykańska marka świec zapachowych. Yankee Candle oferuje szeroki asortyment produktów .W swojej ofercie posiada przepiękne świece w szkle w trzech rozmiarach, świece wotywne, tealightsy, woski zapachowe a nawet odświeżacze do samochodu. Marka posiada ogromny wybór różnych zapachów, na dzień dzisiejszy jest ich ponad siedemdziesiąt! W ofercie Yankee Candle poza świecami znajdziesz wspaniałe gadżety do słoi jak i pięknie zaprojektowane kominki do wosków.

 

 

 

 

 

reklama