Jak działa deska myjąca BioBidet?

Jak to urządzić?

Zaawansowana technologicznie konstrukcja z idealnie wyprofilowanym podgrzewanym siedziskiem zapewnia maksimum komfortu użytkowania. Płynna regulacja pozwala dopasować temperaturę do własnych preferencji – możesz ją ustawić między 30 a 40°C.

Wbudowana dysza myjąca wysuwa się z tylnej części toalety, dając Ci szansę umycia się w kojąco ciepłej wodzie. Jej temperaturę możesz samodzielnie wyregulować i ustawić na taką jaką dokładnie lubisz. Możesz ustawić tryb mycia tak, by strumień ciepłej wody pulsował i poruszał się oscylacyjnie  zapewniając idealny komfort oraz precyzję mycia.

Mechanizm samoczyszczący sprawia, że dysze myjące oczyszczają się samoczynnie przed i po każdym użyciu – zawsze możesz liczyć na maksimum higieny podczas korzystania z BioBidetu.

Wbudowana w deskę automatyczna suszarka pozwala cieszyć się komfortem przyjemnie ciepłego powietrza. Jego temperaturę możesz również wyregulować, dostosowując ją do własnych preferencji i już nigdy nie musisz używać papieru toaletowego!

Elektroniczne deski myjące to nowoczesne urządzenia, które zapewnią Ci higienę oraz komfort podczas korzystania z toalety za każdym razem. Korzystając z nich, zawsze poczujesz się świeżo, a przede wszystkim - naprawdę czysto.

Delikatny strumień ciepłej wody oczyści Twoje ciało, a następnie usunie pozostałą wodę za pomocą prostego i równie komfortowego systemu suszenia – bez użycia rąk. Dodatkowo, możesz się cieszyć systemem oczyszczania powietrza i nowoczesnym pilotem zdalnego sterowania z menu w j. polskim.

Więcej informacji na www.biobidet.pl www.uspa.pl

Zobacz film jak działa Nowoczesna Toaleta Myjąca USPA 7035.

reklama