jak urządzić kobiecą garderobę

Jak urządzić kobiecą garderobę? Z systemami drzwi przesuwnych Hettich zaprojektujesz elegancką i wygodną szafę

Jak to urządzić?

Marzeniem każdej kobiety jest duża i wygodna szafa. Taka, którą otwiera się z łatwością, prawie bezszelestnie i od razu widać, gdzie co jest. Wiosenne sukienki i marynarki do biura, bluzki, torebki – każda rzecz ma swoje miejsce. Gdzie znaleźć idealny mebel? Zwróć uwagę na systemy Hettich TopLine XL i L albo Hettich WingLine L. Od teraz wybór porannego outfitu będzie czystą przyjemnością!

reklama

Drzwi przesuwne są dzisiaj niezwykle popularne w aranżacji wnętrz, ponieważ dzięki nim można oszczędzić naprawdę sporo miejsca. Coraz częściej docenia się je również za design. Ich duża powierzchnia pozwala wyeksponować kolory, dekory oraz ciekawe struktury. Przyjrzyj się bliżej rozwiązaniom, dzięki którym zaprojektujesz funkcjonalną i wygodną garderobę. 

Hettich TopLine XL i L – systemy drzwi przesuwnych do dużej szafy w kobiecej garderobie

Jeśli masz w domu standardową szafę, potrzebujesz wokół dużo przestrzeni, aby ją otworzyć. Wybierając system Hettich TopLine wystarczy, że przesuniesz drzwi. Dzięki temu zyskasz znacznie więcej miejsca! Marzysz o tym, by urządzić dużą, wygodną szafę w swoim domu? System drzwi przesuwnych TopLine będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Pozwoli ci niemal dowolnie zaprojektować układ frontów oraz przestrzeń wewnątrz szafy.

Systemy przesuwny jest skonstruowany tak, że bez trudu, z lekkością otworzysz drzwi, które ważą nawet 100 kg, i mają szerokość 60-200 cm oraz wysokość do 300 cm! Ruch będzie płynny oraz cichy. Ich rolki poruszają się prawie bezszelestnie nawet po większym przestoju. Drzwi mają specjalną amortyzację, więc nie trzaskają, a po otwarciu utrzymują pozycję. Oznacza to, że Hettich TopLine sprawdzi się nie tylko w kobiecej garderobie, ale nawet w pokoju maluszka. Nic nie zakłóci mu snu.


 

systemy drzwi przesuwnych hettich

Systemy drzwi przesuwnych Hettich TopLine – wyjątkowy design i prosty, intuicyjny montaż

Systemy do drzwi przesuwnych Hettich TopLine L i Hettich TopLine XL pomagają zaprojektować eleganckie, duże szafy o minimalistycznym designie. Za wielkoformatowymi frontami zobaczysz dopracowane w każdym detalu wnętrze. Prowadnice, które zastosowano w systemach Hettich charakteryzują się minimalnym uskokiem, dzięki czemu jeszcze lepiej zagospodarujesz przestrzeń w szafie.
 

drzwi przesuwne do szafy hettich


Z kolei, z zewnątrz nawet po otwarciu szafy nie zauważysz żadnych elementów konstrukcyjnych, takich jak śruby, metalowe łączenia czy profile rolek. Wszystko zostały ukryte ze drzwiami. Dzięki temu nic nie zakłóca wystroju twojego wnętrza. Drzwi środkowe możesz otwierać zarówno w prawą, jak i lewą stronę, co jest bardzo wygodnym udogodnieniem.

Oba systemy zamontujesz w sposób prosty i intuicyjny. Wystarczy przykręcić bieżnie i wpiąć prowadzenie dolne. Nie potrzebujesz do tego narzędzi. Amortyzacja Silent System jest już zamknięta w profilu jezdnym. Oba systemy Hettich TopLine L, jak i Hettich TopLine XL mają także ochronę przed nieprawidłowym montażem. Nie możesz się więc pomylić!
 


System do drzwi przesuwno-składanych Hettich WingLine L – idealny do garderoby w małym mieszkaniu

Ten system pozwoli ci stworzyć szafę, garderobę oraz zabudować wnękę i jest dedykowany dla właścicieli małych mieszkań. Dzięki niemu rozwiążesz wszelkie problemy z przechowywaniem rzeczy na niewielkich przestrzeniach. Poza tym zachwyci cię wzornictwem i niezwykłą wygodą w użytkowaniu. Ważne jest również to, że system drzwi składanych Hettich WingLine L charakteryzuje się atrakcyjną ceną.

 

 

systemy drzwi składanych hettich


Czym się wyróżnia system do drzwi składanych Hettich?

Precyzyjnie mówiąc to system drzwi przesuwno-składanych. Jak działa? Po delikatnym naciśnięciu, panele drzwiowe najpierw się składają na pół, a potem rozsuwają na prowadnicy i zatrzymują na skraju mebla. Dzięki temu masz pełen wgląd do wnętrza szafy. Gdzie takie rozwiązanie się sprawdzi? Chociażby w garderobie, w której chcesz zainstalować dwie szafy. Trudno byłoby otworzyć wszystkie drzwi tak, by mieć dostęp do wszystkich ubrań. Jeśli zastosujesz prowadnice, to niestety szafa nie będzie otwarta w całości. System drzwi składanych Hettich WingLine L świetnie rozwiązuje ten problem, a cena za taką wygodę jest bardzo korzystna.

Nowoczesność drzwi przesuwno-składanych daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Z łatwością i niewielkim kosztem stworzysz naprawdę niepowtarzalny mebel do przechowywania. Oznacza to pięknie wyeksponowane fronty i drzwiczki. Dlatego właśnie Hettich WingLine L zyskuje popularność wśród wielbicieli nowoczesnego stylu.
 

drzwi składane do szafy hettich


System Hettich WingLine L – otwórz szafę jednym naciśnięciem

System do drzwi składanych Hettich WingLine L ma moduł „Push to move”. Znaczy to tyle, że szybko i cicho je otworzysz. Wystarczy, że delikatnie drzwi naciśniesz dłonią lub łokciem. Drugą opcją jest „Pull to move”, który działa w podobny sposób. Tym razem drzwi otwierają się po pierwszym, lekkim pociągnięciu – to wersja stosowana z uchwytami. Dzięki Hettich WingLine L twoja szafa może mieć nawet ogromne skrzydła drzwiowe, do 25 kg i wysokości 2400 mm każde, bez konieczności instalacji uchwytów. Profil prowadzący ukryty jest tu pod wieńcem dolnym.

System do drzwi składanych Hettich WingLine L jest zaawansowany technicznie. Bez obawy, zamontujesz je w prosty sposób, intuicyjnie i samodzielnie, nawet bez pomocy domowników. Wszystkie elementy, takie jak profile jezdne i prowadzące, elementy jezdne, mechanizmy „Push to move”/”Pull to move” oraz zawiasy boczne i środkowe, montuje się przy pomocy standardowych narzędzi.

Zajrzyj na stronę producenta, znajdziesz tam więcej inspiracji, dzięki którym zaprojektujesz wymarzoną garderobę: web.hettich.com/pl

MATERIAŁ PARTNERA