modne wnętrza 2021

Jak urządzić modne wnętrza? Inspiracje znajdziesz w nowym katalogu Domoteki!

Jak to urządzić?

Nowy Katalog Produktowy Domoteki to interaktywna mapa inspiracji. Znajdziesz w nim najgorętsze trendy wnętrzarskie, najmodniejsze meble i dodatki oraz mnóstwo pięknych aranżacji, dzięki którym urządzisz wymarzony dom.

Domoteka to pierwszy w Polsce obiekt handlowy w całości dedykowany wyposażeniu wnętrz. Położona niespełna 20 minut od centrum Warszawy, ma w swojej ofercie produkty ponad 600 marek z całego świata. Centrum Wyposażenia Wnętrz stawia nie tylko na przemyślaną, różnorodną prezentację produktów, ale też na wszechstronne inspirowanie miłośników dobrego designu – co udowadnia jej nowy Katalog Produktowy online w formie interaktywnego magazynu.

Nowa odsłona Katalogu Produktowego Domoteki – interaktywna mapa inspiracji

Nowy Katalog Produktowy Domoteki to interaktywna mapa inspiracji. Meble i wyposażenie domu pokazano tutaj w kontekście najnowszych trendów wnętrzarskich oraz modnych aranżacji pomieszczeń w domu, na których możesz się wzorować urządzając własne mieszkanie. To realizacja autorskiego konceptu graficznego i merytorycznego, a także wynik pracy zespołu redakcyjnego stworzonego na potrzeby tej publikacji online, wspartego przez specjalistów od technologii cyfrowych.

Całkowicie nowa odsłona katalogu wyróżnia się szatą graficzną nawiązującą do popularnych kanałów społecznościowych, które mają duży wpływ na kreowanie trendów wnętrzarskich. Ma formę lifestyle’ową i magazynową, jednak przede wszystkim warto zwrócić uwagę na jej interaktywny charakter. Po kliknięciu zdjęcia wyświetlą ci się opisy produktów i informacje o cenach. Następnie może przejść na stronę Domoteki, aby poznać więcej szczegółów.

Nowatorski sposób prezentacji aktualnej oferty znacznie różni się od poprzednich wydań katalogu. Tym razem produkty są pokazywane w blokach tematycznych odpowiadających pomieszczeniom w domu, takim jak kuchnia, łazienka, salon, sypialnia, pokój dziecka, garderoba, home office, a także balkon i taras.

modne wnętrza 2021
trendy wnętrzarskie 2021

Inspirujące trendy i pomysły na piękne wnętrza

Naszą uwagę zwróciły też niezwykle inspirujące moodboardy wnętrzarskie. Propozycje zestawień mebli i wyposażenia domu zgodne z różnorodnymi trendami stylistycznymi i lifestyle’owymi oraz najmodniejsze i najciekawsze zestawienia kolorystyczne to doskonałe inspiracje do tworzenia pięknych, a zarazem spójnych aranżacji wnętrz.

W katalogu pojawiają się też sekcje z bestsellerami sprzedażowymi – meblami i dodatkami do domu, designerskimi perełkami z najwyższej półki dostępnymi w Domotece czy praktycznym wyposażeniem, które wpisuje się we współczesną potrzebę mobilności i częstych przeprowadzek.

trendy we wnętrzach 2021
Domoteka trendy wnętrza 2021

Do pracy nad nowym Katalogiem Produktowym Domoteki zaproszono również influencerów – pasjonatów dobrego designu aktywnych w mediach społecznościowych, który podzielili się swoimi pomysłami i inspiracjami dotyczącymi zarówno wnętrz, jak i stylu życia. Nawiązanie do Pinteresta oraz Instagrama umożliwiło także promocję katalogu w tych kanałach. Odpowiada też współczesnemu poszukiwaniu inspiracji online, które nie zawsze wiąże się z przeglądaniem klasycznych katalogów produktowych.

– Innowacyjna forma Katalogu Produktowego Domoteki podyktowana jest współczesnymi trendami w zakresie aranżacji wnętrz, które dotyczą nie tylko nowych dróg poszukiwania inspiracji, lecz także coraz większej roli mediów społecznościowych i influencerów. Lifestyle’owa, atrakcyjna graficznie prezentacja produktów pozwala poznać ofertę Domoteki z poziomu indywidualnych potrzeb, stanowiąc przy tym potężne źródło pomysłów dla domu – mówi Agata Brzezińska, Head of CEE z firmy Pradera, właściciela Domoteki.

Nowy Katalog Produktowy Domoteki połączył najlepsze doświadczenia magazynów wnętrzarskich z nowoczesnymi technologiami cyfrowymi. Intuicyjna forma pozwala wygodnie nawigować po świecie produktów i inspiracji, które w prosty sposób możesz wprowadzić do własnego mieszkania. Domoteka wyszła naprzeciw współczesnym trendom, zapewniając nam nowe, szerokie możliwości urządzania wymarzonych domów.

Nowy Katalog Produktowy Domoteki obejrzysz na stronie: domoteka.pl/katalog-2021

Materiał Partnera: domoteka.pl

Domoteka trendy wnętrza 2021
ZDJĘCIA: MATERIAŁY PRASOWE