kleje montażowe Pattex One For All

Pattex One For All Błyskawiczna Przyczepność oraz Crystal – kleje montażowe o szerokim zastosowaniu

Jak to urządzić?

Linia klejów montażowych Pattex One For All jest wynikiem wielu lat pracy i doświadczenia ich producenta. Z tymi produktami w łatwy i szybki sposób można połączyć niemal nieograniczone rodzaje surowców.

Możesz używać ich do klejenia drewna, betonu, metalu i wielu innych elementów. Dowiedz się, czym charakteryzuje się Pattex One For All Crystal i czym różni się od wersji Pattex Błyskawiczna Przyczepność. Gdzie można zastosować te specyfiki? Oto kilka praktycznych wskazówek.
 

klej Pattex ONE FOR ALL Crystal

Krystalicznie czyste klejenie z Pattex Crystal – klej do łazienki, kuchni i nie tylko

Klej polimerowy Pattex ONE FOR ALL Crystal jest zalecany podczas prac montażowych w miejscach, które wymagają zachowania szczególnej estetyki. Używa się go więc do instalacji umywalek, luster, kabin prysznicowych oraz tafli szkła. Producent zaleca go zarówno do powierzchni chłonnych jak i niechłonnych. 

Co ciekawe, specyfiku tego użyjesz nie tylko we wnętrzach budynków, ale także na zewnątrz. Skleisz nim mokre i wilgotne powierzchnie, a co dla niektórych bardzo ważne – można go pomalować. Zalety tego specyfiku to m.in.:

  • krystaliczna przezroczystość,
  • wygodna aplikacja,
  • wysoka trwałość,
  • uniwersalne zastosowanie,
  • odporność na promieniowanie UV.
kleje montażowe pattex
kleje montażowe pattex One For All
Pattex ONE FOR ALL Błyskawiczna Przyczepność

Klej Pattex Błyskawiczna Przyczepność do małych i dużych elementów 

Jeśli chcesz mieć pewność, że montaż elementów takich jak płyty betonowe, ciężkie parapety, ścienne uchwyty lub listwy na nierównych ścianach będzie przebiegał szybko i sprawnie wybierz Pattex ONE FOR ALL Błyskawiczna Przyczepność. Z tym rozwiązaniem nie musisz używać dużej siły, a przyklejany element nie wymaga konstrukcji wspornej, dociskania lub długotrwałego schnięcia. 

Wystarczy chwila, aby osiągnąć potwierdzoną testami Henkel przyczepność na poziomie 35g/cm². Klej jest odporny na wibracje i drgania, dzięki temu trwałość konstrukcji jest zwiększona. Użyjesz go m.in. do:

  • szybkiej aranżacji salonu (przyklejania płyt betonowych, elementów dekoracyjnych i wieszaków),
  • łatwego wykończenia łazienki (montaż glazury, luster, akcesoriów sanitarnych i dekoracyjnych),
  • trwałego przyklejenia stopni schodów (drewnianych, betonowych, kamiennych i ceramicznych),
  • wygodnego wykończenia przestrzeni na zewnątrz domu (klejenie lamp ogrodowych, styropianu, elementów dekoracyjnych).

Podsumowując, warto wspomnieć, że w rodzinie klejów ONE FOR ALL są jeszcze inne warianty. Wszystkie specyfiki z tej grupy są jednak bardzo uniwersalne i chętnie stosowane przez amatorów, którzy samodzielnie aranżują swoje mieszkalne wnętrza. Kleje są łatwe w aplikacji i nakłada się je najczęściej liniowo, punktowo lub w przypadku dużych płyt – faliście. 

Materiał Partnera