najnowsza kolekcja wielkoformatowych okładzin Silestone Le Chic

Najnowsza kolekcja okładzin Silestone Le Chic emanuje luksusem, elegancją i na nowo definiuje klasykę

Jak to urządzić?

Nowa kolekcja wielkoformatowych okładzin Silestone Le Chic to sześć dekorów, które kuszą ekskluzywnością rodem z wiktoriańskich i paryskich kamienic. Odcienie charakteryzują się wyrazistymi żyłkami z metalicznymi akcentami. Wyróżniają się na neutralnym tle kremu, głębokiego błękitu oraz czerni, tworząc projekty wnętrz pełne głębi. Wzory stanowią wyrafinowaną propozycję, nawiązującą do świata mody i designu.

reklama

Wyrafinowanie rozkwita często na gruncie innowacji i zrównoważonego rozwoju. Najnowsza kolekcja Le Chic reprezentuje postęp w produkcji powierzchni Cosentino, ponieważ tak szczegółowe żyłowanie wymaga zupełnie nowego systemu produkcji. Skomplikowane wzory osiągnięto m.in. dzięki nowemu systemowi formowania płyt, dając kolejne życie cząsteczkom i minerałom, które tworzą przykuwające wzrok tekstury.
 

okładziny Silestone z kolekcji Le Chic
Silestone Parisien bleu


Prawdziwy zrównoważony rozwój tej kolekcji wynika z opatentowanej przez Cosentino technologii HybriQ+. Silestone Le Chic jest produkowany przy użyciu 99 proc. ponownie wykorzystanej wody i 100 proc. energii odnawialnej, a w jego składzie znajduje się co najmniej 20 proc. surowców pochodzących z recyklingu, które zawierają również mniej niż 40 proc. krzemionki.

Płyty znajdują zastosowanie jako blaty kuchenne i łazienkowe, okładziny ścian, lady barowe, stoły do jadalni, posadzki, schody, okładziny kominkowe, parapety, zlewozmywaki, umywalki, okładziny kabin prysznicowych i wanny.

Kolekcja Le Chic składa się z sześciu wzorów: Parisien Bleu, Eclectic Pearl, Versailles Ivory, Victorian Silver, Bohemian Flame i Romantic Ash.
 

Silestone Parisien bleu
Silestone Parisien bleu


Parisien Bleu

odzwierciedla czystą nostalgię za stolicą Francji. To głęboki, niebieskawy dekor z silną osobowością i mocnym charakterem. Inspirowany odcieniami słynnych rzymskich kamieni cesarskich, łączy się z drobnymi żyłkami w odcieniach ochry.
 

najnowsza kolekcja okładzin Silestone Le Chic
Silestone Eclectic Pearl


Eclectic Pearl

stanowi jeden z najlepszych przykładów esencji Le Chic, doskonale łącząc klasykę i nowoczesność. Płynące strumienie delikatnych odcieni, inkrustowane są ziarnami, niczym diamenty na biżuterii. Eclectic Pearl hipnotyzuje subtelnym żyłkowaniem, teksturą i metalicznymi akcentami na całej powierzchni.
 

wielkoformatowe okładziny Silestone Le Chic
Silestone Versailles Ivory


Versailles Ivory

to zdecydowanie najcieplejszy odcień całej kolekcji. Bardzo subtelne dwukolorowe marmurkowanie w tle, z efektami gradientu, hipnotyzuje migoczącymi światłami złotego blasku. Versailles Ivory emanuje luksusem i elegancją, przywodząc na myśl bogactwo Wersalu.
 

okładziny Silestone Le Chic
Silestone Victorian Silver


Victorian Silver

posiada delikatne i subtelne dwukolorowe marmurkowanie w tle, z efektem gradientu i dużą głębią. Chłodny odcień tła łączy się tu ze srebrnymi i ciemnoszarymi żyłkami, tworząc elegancki kolor, doskonale komponujący się z ciepłymi i zimnymi tonami.

najnowsza kolekcja okładzin Silestone Le Chic
Silestone Bohemian Flame


Bohemian Flame

przedstawia subtelne, faliste żyłki, z metalicznymi wstawkami w odcieniach miedzi. Dekor przypomina ruch złotych strumieni lawy, które tworzą wzór na wulkanicznej glebie.

najnowsza kolekcja wielkoformatowych okładzin Silestone Le Chic
Silestone Romantic Ash


Romantic Ash

Wieńczący kolekcję Silestone Le Chic odcień Romantic Ash, to propozycja dla wszystkich ceniących sobie wyraziste aranżacje. Duże inkrustacje ziaren w różnych rozmiarach budzą wspomnienia drogi mlecznej widocznej na czystym, rozgwieżdżonym niebie. Pojedyncze akcenty granatu jeszcze bardziej wzmacniają głębię Romantic Ash.

kolekcja wielkoformatowych okładzin Silestone Le Chic
SILESTONE ECLECTIC PEARL


Kwarcowe płyty Silestone

charakteryzują się doskonałymi parametrami użytkowymi: odpornością na wodę, zadrapania, plamy i bakterie. Doskonale radzą sobie w kontakcie z żywnością, ławo się czyszczą, zapewniając ich użytkownikom długą trwałość, stabilny kolor i żywotność.

Po więcej informacji o nowej kolekcji zapraszamy na: www.cosentino.com

MATERIAŁ PARTNERA