podłogi drewniane Chapel Parket

Podłogi drewniane Chapel Parket – podłogi z własną historią

Jak to urządzić?

Podłogi z własną historią – to określenie najlepiej opisuje drewniane podłogi Chapel Parket. Tworzone na zamówienie dębowe deski, klepki i kasetony wyróżnia piękny wygląd, trwałość oraz najwyższa jakość.

reklama

Unikatowe podłogi tworzone na zamówienie

Wykonywane na zamówienie dębowe podłogi Chapel Parket (deski, klepki oraz kasetony) są dostępne w formie litej oraz warstwowej. Ich zaletą jest możliwość montażu na ogrzewaniu podłogowym, na które dziś decyduje się wiele osób. Wszystkie kolekcje podłóg Chapel Parket mają heblowaną powierzchnię, dzięki czemu mają ciepły i naturalny wygląd. 

Decyzja o każdym detalu – od koloru, przez sposób wykończenia, po rozmiar – należy wyłącznie do nas, więc stworzymy podłogę idealnie dopasowaną do każdego wnętrza. Do wyboru mamy ponad 50 różnorodnych odcieni drewna (od czystej czerni, poprzez szereg brązów, aż do bieli), które w połączeniu z dodatkowymi metodami obróbki tego surowca (takimi jak postarzanie, szczotkowanie czy nacinanie), sprawia, że możliwości aranżacji podłogi są niemal nieograniczone. Odpowiednio zadbany drewniany parkiet będzie nam służył przez wiele lat i cieszył oko naturalnym procesem starzenia.

podłogi drewniane Chapel Parket
Deski Chapel Parket w kolorze Elk, selekcja Prime
podłogi drewniane Chapel Parket
Deski Chapel Parket w kolorze Channel
stylizowane podłogi z drewna
Deski Chapel Minster w kolorze Howden
drewniana podłoga
Deski Chapel Hermitage w kolorze Bruce
stylizowane podłogi z drewna
Chapel Basilica kaseton Versailles w kolorze Channel

Chapel Parket – stylizowane podłogi z drewna

Marka Chapel Parket, w pełni zasłużenie, od lat uchodzi za synonim stylizowanych podłóg. Postarzanie przywodzi na myśl podróże w czasie – w zaledwie kilka tygodni możemy uzyskać efekty, na które zwykle czeka się latami. Ten precyzyjny proces pozwala na uzyskanie wyjątkowych wizualnie stylizowanych posadzek, które swoim wyglądem nawiązują do starych podłóg– Drewno wymaga odpowiedniej obróbki, właściwe łączenie tradycyjnych metod z nowoczesnymi technikami daje najlepsze efekty – podkreśla Paweł Bekas, ekspert marki Chapel Parket.

Unikalne wzornictwo to rezultat pracy doświadczonych rzemieślników oraz stosowania odpowiednich substancji. Podłogi Chapel Parket powstają z wysokiej jakości dębu europejskiego, który jest poddawany obróbce. Indywidualne zamówienia są „szyte na miarę”. Możemy nabyć zarówno elementy poddane opatentowanym procesom postarzania, jak i te bez celowych uszkodzeń. W ofercie marki dostępne są też m.in. podłogi nacinane poprzecznie oraz ze skrobaną powierzchnią.

Zwieńczeniem każdej realizacji jest zabezpieczenie drewna olejem woskowym wzbogaconym o związki krzemu. – Warstwa ta podnosi odporność materiału na uszkodzenia związane z jego codziennym użytkowaniem, pozwala cieszyć się podłogą przez długie lata – opowiada Paweł Bekas. Podłóg nie trzeba cyklinować, wystarczy regularna konserwacja.

podłogi drewniane jodełka
Chapel Hermitage klepki w 4 kolorach: Forest, Egmont, Elk i Elsey

Chapel Parket – podłogi z własną historią

W ciągu niemal 20-letniej działalności Chapel Parket na polskim rynku, marka zrealizowała mnóstwo różnych zamówień, z których kilka było nietypowych. Należą do nich m.in. wielobarwne podłogi (możemy zamówić deski w kilku kolorach), klepki w ponadstandardowych rozmiarach, indywidualne wzory kasetonów (np. w Muzeum Czartoryskich w Krakowie) czy dębowy podjazd dla wózków osób niepełnosprawnych.

Podłoga może być mocnym akcentem we wnętrzu i efektownie podkreślać design, albo wręcz przeciwnie – tworzyć spójny wizualnie wygląd. Wszystko zależy od nas, aranżacji naszych wnętrz oraz naszej wyobraźni.

Po więcej informacji zapraszamy na: chapelparket.pl
facebook.com/ChapelParketPolska

MATERIAŁ PARTNERA
Zdjęcie główne: Chapel Parekt klasyczna jodełka w kolorze Channel, selekcja Prime, niżej: Chapel Parekt klasyczna jodełka w kolorze Elsey

podłogi drewniane jodełka
Chapel Parekt klasyczna jodełka w kolorze Channel, selekcja Prime
podłogi drewniane
Deski Chapel Minster w kolorze Leeds