półka obrotowa comfortspin

Półka obrotowa ComfortSpin – przekonaj się, jak to wielofunkcyjne rozwiązanie ułatwi twoją codzienność!

Jak to urządzić?

Zwykle kojarzymy ją z szafkami narożnymi czy lodówkami, bo ułatwia sięganie do położonych daleko produktów. Tymczasem półkę obrotową możesz umieścić niemal wszędzie. I łatwo się ją montuje!

ComfortSpin to półka obrotowa marki Hettich, którą możesz zamontować w rozmaitych meblach i urządzeniach. Jak ułatwia życie, wiedzą ci, którzy posiadają takie rozwiązanie w trudno dostępnych narożnikach, na przykład szafek kuchennych, i jednym ruchem sięgają po rzadziej używane akcesoria oraz garnki. Zwykle takie półki wymagają specjalnego wkładu szafkowego. W tym przypadku sprawa jest jednak znacznie prostsza!
 

półka obrotowa ComfordSpin

Półka obrotowa ComfortSpin – zamontujesz ją w dowolnym miejscu i bez użycia narzędzi

Półka ComfortSpin od Hettich wykonana jest z lekkiego materiału o nazwie SAN (kopolimer styrenu i akrylonitrylu) o matowej powierzchni. Dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznym – transparentnym i antracytowym. Pierwszy zwykle przeznaczony jest do lodówek, drugi z powodzeniem możesz zastosować w każdej przestrzeni w swoim mieszkaniu.

Na półce obrotowej przy równomiernym obciążeniu możesz postawić produkty o łącznej wadze do 8 kg (minimalny ilość cykli obrotów to 15 tys.), a przy nierównomiernym obciążeniu do 3 kg (minimalny ilość cykli obrotów to 2500).

półka obrotowa do szafki kuchennej


Są trzy sposoby montowania półek ComfortSpin. Na szklanej półce w lodówce zrobisz to za pomocą przyssawek. Do półek drewnianych (w szafkach kuchennych, łazienkowych czy komodach w salonie) radzimy zastosować wkręty. Minimalna grubość płyty czy deski to wówczas 16 mm. Na cieńszych materiałach i gładkich powierzchniach możesz zamontować półkę obrotową za pomocą taśmy dwustronnej Tesa Powerstrips.

Półkę demontuje się bez użycia narzędzi (oprócz wkrętów). Naprawdę łatwo utrzymać ją w czystości – możesz ją myć w zmywarce, a także czyścić ogólnodostępnymi środkami czyszczącymi bez rozpuszczalników.
 

obrotowa półka do lodówki

Obrotowa półka do lodówki i szafki kuchennej – pomysły, jak wykorzystać ComfortSpin w kuchni

Półka obrotowa w lodówce to bardzo wygodne rozwiązanie. Ta w wersji transparentnej jest praktycznie niewidoczna na szklanej półce, a pomoże ci dotrzeć do jogurtów czy słoików, które leżą w głębi. Co więcej, każde otwarcie lodówki, to strata energii. Dzięki półce obrotowej, szybciej znajdziesz produkty i znacznie skrócisz czas otwarcia urządzenia.

Zastosowań ComfortSpin jest naprawdę wiele. Może znaleźć się nie tylko w lodówce, ale też w jednej z szafek kuchennych. Świetnie sprawdzi się w tej narożnej – ułatwi dostęp do wszystkich produktów, do których trudno dosięgnąć. W zwykłych, pojemnych meblach w kuchni oraz spiżarni, stojących czy wiszących, też masz mnóstwo produktów, które z konieczności stoją w drugim czy nawet trzecim rzędzie, choć często z nich korzystasz. Półki obrotowe w szafkach kuchennych pozwolą sięgać do nich bez wyjmowania czy przesuwania rzeczy stojących w pierwszym rzędzie, dzięki temu unikniesz niepotrzebnego bałaganu.
 

półki obrotowe do szafek


Półka obrotowa ComfortSpin do biurka i barku – by mieć wszystko w zasięgu ręki

Półkę obrotową ComfortSpin możesz zamontować w różnorodnych meblach, ze szczególnym uwzględnieniem tych pojemnych. Może być przydatnym wkładem do biurka, jeśli drobiazgi nie mieszczą się w szufladach i musisz je przenieść do regału.

Znakomicie sprawdzi się w biurze (zarówno tym w miejscu pracy, jak i twoim homeoffice), a także w salonie oraz pokoju gościnnym. Obrotowa półka umieszczona w barku pozwoli trzymać pod ręką ulubione napoje oraz dopasowane do nich szkło i akcesoria. Jednym ruchem wysuwasz taki zestaw i już za chwilę częstujesz gości.

półka obrotowa w łazience
półka obrotowa do szafki łazienkowej
półka obrotowa w łazience


Półka obrotowa w łazience – sposób na łatwy dostęp do akcesoriów i kosmetyków

Czy ComfortSpin sprawdzi się w szafkach łazienkowych? Oczywiście! Zwykle trzymasz w nich wiele drobiazgów: akcesoria do makijażu, kosmetyki do kąpieli i pod prysznic, środki higieniczne, etc. Przez gąszcz tych przedmiotów, najczęściej ustawionych jeden przy drugim, trudno się przebić bez strącania czy przewracania ich. Im mniejsza łazienka, tym większy stanowi to problem, bo przestrzeń do przechowywania jest bardziej ograniczona. Półka obrotowa w szafce łazienkowej ułatwi dostęp do wszystkich akcesoriów. Dzięki niej rani zyskasz też cenny dodatkowy czas, którego tak często brakuje przy porannej toalecie!
 

półki obrotowe do szafek

Półka obrotowa ComfortSpin – rozwiązanie, które ułatwi codzienną organizację

Półka obrotowa ułatwi twoją codzienność. Ma wiele zalet. Poza łatwością montażu, demontażu i czyszczenia, pozwala na świetną organizację każdej przestrzeni. Dzięki niej nic już się nie zgubi w twoim domu. Półka obrotowa Comfort Spin kręci się o 360 stopni sprawiając, że wszystko masz w zasięgu wzroku.

Pomoże ci utrzymać porządek w szafkach w kuchni, łazience, garderobie czy salonie. Nie tracisz czasu na ponowne układanie rzeczy i ciągłe przestawianie ich. Wystarczy jeden ruch i to, co było z tyłu, jest z przodu!

Zajrzyj na stronę producenta, znajdziesz tam jeszcze więcej inspiracji: web.hettich.com/pl

MATERIAŁ PARTNERA