fotowoltaika z orange energia

Poznaj ofertę Orange Energia i produkuj czystą energię

Jak to urządzić?

Fotowoltaika do domu jednorodzinnego to świetny sposób, by w ekologiczny sposób zminimalizować rachunki za prąd. W Orange Energia znajdziesz ofertę, która łączy zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej z wyjątkowo korzystnym rozliczeniem energii zwracanej do sieci. Sprawdź, co zyskujesz dzięki produkcji energii elektrycznej z Orange Energia.

reklama

Fotowoltaika od Orange Energia plus bilansowanie 1:1 – to się opłaca!

Pod wpływem promieniowania słonecznego panele fotowoltaiczne (PV) wytwarzają czystą energię elektryczną. Oodpowiednio dobrana instalacja fotowoltaiczna daje Ci korzyści także w nocy i zimą, gdy nie produkuje prądu lub robi to mniej wydajnie. Możesz wtedy kupić prąd za środki uzyskane ze sprzedaży nadwyżek energii wytworzonych w ciągu dnia i latem.

Bardzo atrakcyjna pod tym względem jest propozycja od Orange Energia – czyli oferta instalacji fotowoltaicznej i rozliczenia energii 1:1 w ramach oferty Orange Energia Net-billing 1:1 (sprawdź: https://www.orange.pl/view/fotowoltaika). Wykorzystujesz w ten sposób 100% wartości wytworzonego prądu, bo w Orange Energia, energia elektryczna jest rozliczana po tej samej stawce, bez względu na to, czy pobierasz, czy też zwracasz ją do sieci.

U większości sprzedawców stawki te mogą się natomiast znacznie różnić. Zgodnie z obowiązującym obecnie prawem, wartość energii oddawanej do sieci może być wyliczana na podstawie cen giełdowych, a energii pobieranej z sieci – po cenach zgodnych z taryfami sprzedawców.

Orange Energia – oferta na instalacje fotowoltaiczne z atrakcyjnym finansowaniem

Oferta Orange Energia to nie tylko wyjątkowo korzystne rozliczenie, lecz także gwarancja niezawodnej, bezpiecznej i efektywnej instalacji PV, która posłuży Ci długie lata. Do wyboru masz liczne zestawy fotowoltaiczne, które składają się z wysokiej jakości komponentów od uznanych producentów. Dostępne są na przykład panele PV takich marek, jak Bauer czy JINKO  oraz falowniki akceptowane przez polskich Operatorów Systemów Dystrybucyjnych (m.in. FoxESS).

Orange Energia współpracuje również z BNP Paribas oraz AS Inbank, czyli bankami, które specjalizują się w finansowaniu inwestycji w OZE. Instalację PV możesz więc spłacić w wygodnych ratach, także bez wkładu własnego na start. Kredyty dedykowane dla inwestycji w Odnawialne Źródła Energii pozwalają na sfinansowanie nawet do 100% wartości inwestycji na preferencyjnych warunkach.

Co jeszcze zyskujesz, gdy wytwarzasz energię z Orange Energia?

Doradcy Orange Energia pomogą dobrać moc instalacji do Twoich potrzeb i chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Za montaż, na który otrzymasz 36 miesięcy gwarancji, odpowiadają zaś wyłącznie doświadczone ekipy instalacyjne.

Oferta na zakup i montaż fotowoltaiki oraz rozliczenie energii w Orange Energia jest też dostępna w różnych grupach taryfowych (G11, G12, G12w). Otrzymasz również komplet dokumentów, które będą Ci potrzebne, jeśli chcesz uzyskać dofinansowanie w programie Mój Prąd 4.0. lub ulgę termomodernizacyjną.

Materiał Partnera