Relaks pod gołym niebem z Malabelle

Jak to urządzić?

Wiosna już za oknem, a wraz z nią ciepłe, słoneczne dni i przyjemnie orzeźwiające wieczory. Coraz więcej czasu spędzamy pod gołym niebem –
w ogrodach, na tarasach i balkonach.

Nic tak nie relaksuje po intensywnym dniu pracy, jak drzemka w hamaku, czy lektura ulubionej książki w wygodnym leżaku. Śpiew ptaków, promienie słoneczne i ciepły wiosenny wiatr – czy można lepiej wyobrazić sobie błogi odpoczynek?

Wiosna rozpoczyna czas, na który wszyscy czekamy. Pierwsze słoneczne dni dają początek piknikom, grillowaniu i spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Po zimowej przerwie do plenerowych wojaży znów kompletujemy ogrodowe meble i rattanowe fotele, w których ucinamy sobie popołudniową drzemkę, czy spędzamy ciepły leniwy weekend.

Żeby wypocząć nie trzeba wyjeżdżać w góry, czy nad morze. Zaledwie parę detali pozwoli zbudować wakacyjny klimat w swoim domu. Przy okazji nadejścia wiosny, warto swoje codzienne rytuały „przenieść na zewnątrz”.

Poranna kawa i śniadanie na tarasie, gry i zabawy z dziećmi w ogrodzie, czy weekendowe spotkania przy grillu z przyjaciółmi. Obcowanie z naturą dodaje nam energii i wpływa pozytywnie na nasze codzienne samopoczucie.

Wystarczy kilka elementów, dzięki którym zbudujemy wyjątkowy klimat, takich jak: drewniany stolik od Hubsch, wiszące fotele i nastrojowe lampiony od Bloomingville, miękkie koce i wygodne poduchy od House Doctor,  do tego świeże kwiaty, ulubione przekąski i nastrojowe dodatki, np.: piórka i łapacze snów od Madam Stoltz. Kontakt z budzącą się do życia naturą pozwala nam „naładować akumulatory, dlatego naszą przestrzeń warto zaaranżować tak, by na sezon letni stała się miłą alternatywą dla spędzania czasu w domu. Na pewno pomogą nam
w tym: plecione hamaki od Madam Stoltz, które staną się ulubionym siedziskami wszystkich członków rodziny, czy kosze i pojemniki w stylu vintage od House Doctor, dzięki którym utrzymamy porządek w naszej letniskowej przestrzeni. Dla dzieci natomiast idealnym rozwiązaniem będą kolorowe namioty Bloomingville, z pewnością staną się dla nich zastępczymi pokojami na najbliższe kilka tygodni.

 

Więcej o Malabelle:

Adres: ul. Polna 18/20 Warszawa

Strona www.malabelle.pl

reklama