co przyda się podczas urlopu na działce

Urlop na działce? Nie daj się zaskoczyć

Jak to urządzić?

Marzy Ci się niezapomniany wypoczynek poza miastem, ale nie chcesz rezygnować z komfortu. Oto kilka rozwiązań, które zaoszczędzą Twój czas i umilą chwile relaksu.

Kojący odpoczynek na łonie natury, rodzinna wyprawa poza miasto, a może spontaniczna wycieczka ze znajomymi – sezon na wyjazdy do domków letniskowych na campingi trwa już w najlepsze. Jeśli więc planujesz owocny urlop na działce, to koniecznie sprawdź, jakie praktyczne rozwiązania przygotowało dla Ciebie RTV EURO AGD.
 

kuchenka nastawna

Turystyczny must-have

Przed Tobą dłuższa wyprawa samochodem? Warto więc odpowiednio wcześniej spakować przydatne rzeczy, które sprawdzą się na działce. A czy może być coś praktyczniejszego w podróży niż lodówka turystyczna? Duża pojemność przy jednoczesnym zachowaniu kompaktowych wymiarów oraz wbudowany port USB – to tylko kilka zalet. Ale odpowiednie przechowywanie produktów to jedno. Równie ważne jest także ich smaczne przygotowanie.

Niestety często w niewielkich domkach letniskowych kuchenka jest wręcz luksusem. Warto więc zabrać ze sobą elektryczną kuchenkę nastawną, na której przygotujesz ciepłe i smaczne dania dla rodziny i znajomych. Na listę przydatnych rzeczy na działkę warto wpisać także poręczne żelazko. Co jeszcze?


W plenerze lub w domu

Przez wielu jest uważany za niezbędny element niejednego weekendu lub wyjazdu za miasto. Grill to zazwyczaj dobra zabawa i wspólne chwile spędzone z najbliższymi. Jeśli chcesz cieszyć się smakiem idealnie opieczonych potraw – niezależnie od warunków i pogody – to postaw na praktyczny grill elektryczny, którego rozpalenie nigdy nie będzie kłopotliwe. A na wieczorne spotkania na tarasie domku letniskowego, warto mieć ze sobą specjalną lampę, która skutecznie odstraszy dokuczliwe owady.
 

projektor multimedialnyA co, jeśli pogoda pokrzyżuje plany i przyjdzie ci spędzać czas w deszczowej aurze? Wtedy lepiej zostać w domu i z bliskimi dać się pochłonąć rozrywce. Ciekawym rozwiązaniem są coraz mniejsze i łatwiejsze w transporcie projektory multimedialne, które wyświetlą obraz na ścianie domku letniskowego lub na wielkim prześcieradle rozwieszonym w plenerze pomiędzy drzewami. Poza tym mogą być zasilane powerbankiem, a więc warto też mieć ze sobą gadżet, który zapewni dodatkową energię.
 


To tylko niektóre funkcjonalne urządzenia, które mogą umilić czas spędzony na działce. Po więcej ciekawych rozwiązań odsyłamy na stronę euro.com.pl, na której w jednym miejscu zebrano urządzenia, które pomogą sprawić, że każdy taki wypoczynek może być niezapomniany. Zachęcamy także do odwiedzenia jednego z ponad 300 stacjonarnych sklepów RTV EURO AGD, w których obsługa odpowie na pytania i pomoże wybrać najbardziej odpowiedni sprzęt.

MATERIAŁ PARTNERA