Ciepłe wnętrze z... pazurem

Jak to urządzić?

Za oknem śnieg i mróz, a ochota, by ruszyć się z domu osłabiona. Tym bardziej warto zadbać, by zimowe domowe zacisze grzało nas pozytywną energią. Jak wprowadzić ciepło i przytulność, nawet do nowoczesnych i na co dzień chłodnych wnętrz?

Dzięki najnowszym propozycjom Praktikera wystarczy dodać kilka akcentów, które nadadzą nowy charakter dobrze znanym pomieszczeniom. I tak na przykład brązowe i drewniane akcenty we wnętrzach przywołują na myśl uczucie komfortu i relaksu, ale są też symbolem stabilności i przytulności. Nadadzą wnętrzu ciepłego charakteru stającego w opozycji do zimowej aury za oknem. Brązowe motywy to propozycja zarówno dla osób ceniących luksus, ale sprawdzą się też w środowisku męskim – dobrze komponują się zarówno z odważnymi akcentami, jak i industrialnymi dodatkami.

Ciepło i egzotycznie

Obcowanie z naturą można dziś nazwać prawdziwym luksusem, zwłaszcza zimą, kiedy nie ma czasu na wyjazd za miasto czy dłuższy urlop za granicą. Dodając do swoich wnętrz zwierzęce motywy, wprowadzimy do nich odrobinę egzotyki i klimat ciepłych krajów. Należy jenak trzymać się zasady „im mniej, tym więcej” i wybrać tylko kilka wyrazistych akcentów. 

Proste, chłodne dodatki zrównoważą mocne zwierzęce elementy. Razem stworzą ciepłe wnętrze o nowoczesnym charakterze. To propozycja dla tych, którzy cenią niebanalną elegancję w odważnym wydaniu. Proste, klasyczne elementy wyróżniają się estetyką i niepowtarzalnym designem.

Więcej inspiracji i porad znajdziecie w nowej gazetce Praktikera.

Tekst i zdjęcia: Praktiker/www.praktiker.pl

reklama