bateria z filtrem kapsułkowym franke vital

Franke Vital z filtrem kapsułkowym to innowacyjna bateria filtrująca wodę. Masz zdrową wodę taniej i bez plastiku!

Kuchnia

Bateria z filtrem kapsułkowym Franke Vital zapewnia stały dostęp do doskonałej jakości wody, zdecydowanie tańszej od butelkowanej. Dodatkowo, przez cały 2022 rok kupimy ją w atrakcyjnej promocji. To zdrowa oszczędność!

Wszyscy szukamy oszczędności na jednorazowych i stałych wydatkach. Dlatego warto przyjrzeć się rzeczom kupowanym nawykowo. Wszystkim drobnym płatnościom dającym razem sporą sumę. Znakomitym sposobem na oszczędzanie jest również wybieranie dobrze zaprojektowanych przedmiotów, które będą nam służyły przez lata.

Bateria z filtrem kapsułkowym Franke Vital – ekologiczny wybór i znacząca oszczędność dla naszego portfela

Świadome kupowanie to wybieranie przedmiotów, które są funkcjonalne, trwałe i pochodzą od renomowanych producentów. Ale to nie wszystko! Inteligentnie zaprojektowane urządzenia pozwalają nam zmienić codzienne nawyki. Sprawić, że będziemy żyć zdrowiej, wygodniej i dodatkowo oszczędzać na wydatkach. Należy do nich bateria filtrująca na kapsułki Franke Vital, zapewniająca stały dostęp do doskonałej jakości wody, zdecydowanie tańszej od butelkowanej. Używanie filtra kapsułkowego to oszczędność dla naszych portfeli, ale również ekologiczny wybór, który pozwala znacząco zredukować zużycie plastiku.
 


Oszczędzanie jako zdrowy i dobry nawyk wspiera sam producent. Przez cały 2022 rok obowiązuje bowiem atrakcyjna promocja. Przy zakupie baterii Vital warto zachować paragon lub fakturę i wypełnić formularz znajdujący się na stronie franke.pl. W zamian otrzymamy na swoje konto zwrot w wysokości 300 zł. Więcej na temat promocji dowiemy się na stronie: vitalpromocja.pl.
 

bateria kuchenna z filtrem do wody


Bateria kuchenna z filtrem do wody – dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

Niewątpliwie woda z wodociągów jest coraz lepszej jakości. Jednak zdarza się, że mogą się w niej nadal utrzymywać zanieczyszczenia w postaci pestycydów, hormonów, mikroplastiku, wirusów i innych drobnoustrojów, jak cysty. Z kolei za pojawiającą się rdzę i osady może odpowiadać niedoskonały proces oczyszczania lub skorodowana instalacja wodociągowa w zamieszkiwanym przez nas budynku.

bateria filtrująca wodę frankeBateria filtrująca poradzi sobie z każdym z tych problemów. A z wody o doskonałej jakości będziemy mogli korzystać o każdej porze dnia lub nocy, co pozwoli kształtować nawyk częstego jej picia. Możemy jej również używać do gotowania, co korzystnie wpłynie na smak potraw. Vital pozwala także w znaczącym stopniu zredukować zużycie plastiku (jeden filtr kapsułkowy to około 333 butelek 1,5 l PET mniej na wysypisku) oraz zmniejszyć ślad węglowy związany z transportem wody.

bateria filtrująca wodę
bateria filtrująca Franke Vital
bateria z filtrem kapsułkowym franke vital

Bateria z filtrem kapsułkowym Franke Vital – innowacyjny design z nagrodą Red Dot

Franke Vital to jedyna bateria kuchenna, w której proces filtrowania odbywa się w małej kapsułce umieszczonej w dodatkowej wylewce. Oznacza to, że w szafce zlewozmywakowej nie trzeba montować żadnych specjalnych urządzeń. Oszczędzamy w ten sposób miejsce, którego w kuchni nigdy za mało.

Bateria z filtrem kapsułkowym dostępna jest w trzech wersjach: z ruchomą lub stałą wylewką oraz jako sama wylewka filtrująca, którą można zamontować obok istniejącej już baterii. Do wyboru mamy również dwa warianty wykończenia. Vital jest estetycznym, ponadczasowym uzupełnieniem aranżacji kuchni. Jej projekt doceniło jury jednego z najważniejszych i najbardziej prestiżowych w dziedzinie projektowania konkursów na świecie, przyznając nagrodę Red Dot.
 

bateria kuchenna filtrująca wodę


Bateria kuchenna filtrująca wodę – mały krok do dużych zmian

Czasem wystarczy zmienić kilka drobnych nawyków, by odczuć duże zmiany. Nie tylko w codziennych wydatkach. Do tego celu zaprojektowana jest bateria kuchenna Vital szwajcarskiej firmy Franke. Rezygnując z zakupu wody butelkowanej na rzecz baterii wyposażonej w kapsułkę filtrującą, po dwóch latach notujemy już tylko realne oszczędności, bo zakup się zwraca. Tym bardziej, że sprzyja temu promocja cashback, która trwa przez cały 2022 rok. Jak z niej skorzystać? Wszystkie informacje na temat promocji znajdziemy na stronie: franke.com/pl/pl/hs/polecane/vital.html.

MATERIAŁ PARTNERA: FRANKE.PL