bateria kuchenna bezdotykowa

Bezdotykowa bateria kuchenna Franke Atlas Neo Sensor – nowość, dzięki której zadbasz o higienę i zaoszczędzisz wodę

Kuchnia

W nowej baterii hybrydowej Franke Atlas Neo Sensor strumień wody uruchomisz za pomocą mieszacza lub bezdotykowo ruchem dłoni. Znacznie szybciej, a przez to oszczędniej!

bateria kuchenna

Nowa bateria kuchenna Atlas Neo Sensor – odkręć wodę bezdotykowo

W dzisiejszej kuchni coraz bardziej doceniamy nowoczesne technologie i coraz częściej po nie sięgamy. Automatycznie uruchamiają się nasze sprzęty AGD. To nie tylko drobne udogodnienia, które ułatwiają nam codzienne obowiązki, ale też sposób, aby zaoszczędzić energię. Doskonale wie o tym marka Franke, która właśnie wprowadziła nowość – bezdotykową baterię kuchenną Atlas Neo Sensor.

Nowa bateria Franke wyposażona jest w czujnik podczerwieni. Więc gdy kierujemy do niej ręce, by je opłukać, nie musimy już niczego dotykać. Wystarczy zbliżyć dłoń na odległość maksymalnie 7 cm i woda z kuchennego kranu popłynie zwartym, laminarnym strumieniem. Wygodę tego rozwiązania docenią wszyscy, ale chyba przede wszystkim mistrzowie domowych wypieków, do dłoni których często przywiera surowe ciasto.

Bateria kuchenna Atlas Neo Sensor – idealne połączenie estetyki i funkcji

Co definiuje dobrze zaprojektowany produkt? Idealne połączenie estetyki oraz funkcji. Forma baterii kuchennej Atlas Neo Sensor jest subtelna i zarazem elegancka, co doskonale wpisuje się w trendy współczesnego wzornictwa. A pod względem funkcji, nawet drobną czynność taką, jak włączanie i wyłączanie wody, wynosi na wyższy poziom. Bo po pierwsze łatwiej jest zachować w kuchni higienę i szybko wykonywać bieżące czynności, a po drugie Atlas Neo Sensor pozwala zmniejszyć jej bieżące zużycie.
 

 

Przyjemnie i ekologicznie – zadbaj o higienę i oszczędzaj wodę

Dobre samopoczucie podczas korzystania z nowości od Franke płynie z dwóch źródeł. Z jednej strony jest to po prostu przyjemne uczucie, gdy już nie musimy się przejmować tym, że ubrudzimy dłońmi baterię kuchenną. Z drugiej strony wiemy, że wodę zużywamy tylko wtedy, gdy jest nam naprawdę potrzebna. Uruchomiona sensorem będzie płynąć przez 30 sekund, co wystarczy, by umyć ręce lub przepłukać warzywa. W każdej chwili możemy ją zakręcić zbliżając dłoń lub używając mieszacza. W ten sposób zmniejszamy zużycie wody w kuchni. I tym samym chronimy jej zasoby, które w Polsce nikną w oczach.

Ergonomiczne rozwiązanie do twojej kuchni

Bateria Franke Atlas Neo Sensor spełnia nasze wymagania dotyczące higieny i oszczędności wody, ale to jeszcze nie wszystko. Woda, którą puszczamy bezdotykowo może mieć ustawioną też idealną (czyli naszą ulubioną) temperaturę. Tę, którą zawsze regulowaliśmy ręcznie (co w nowej baterii Franke nadal jest możliwe korzystając z dźwigni mieszacza), ale teraz już nie musimy. Dodatkowo ergonomiczna konstrukcja baterii zapewnia laminarny, krystaliczny i ograniczający rozpryski strumień wody, a wyciągana wylewka pozwala precyzyjnie nim kierować, ułatwiając mycie naczyń oraz sporego zlewozmywaka.

bateria kuchenna bezdotykowa
bateria kuchenna z czujnikiem


Bezdotykowa bateria Atlas Neo Sensor w dwóch wykończeniach: eleganckiej czerni i nowoczesnej stali

Nowa bateria kuchenna Franke jest rozwinięciem popularnego modelu Atlas Neo. Spójna, nowoczesna forma ozdobi każdą kuchnię. Dyskretnie umiejscowiony w korpusie czujnik harmonijnie komponuje się z linią baterii. Bezdotykowy model dostępny jest w dwóch najbardziej cenionych i popularnych wykończeniach: stali szlachetnej oraz czarnej stali szlachetnej z odporną na uszkodzenia powłoką PVD. Co ważne, elektroniczny czujnik nie wymaga podłączenia do gniazdka, do jego zasilania wystarczą 4 baterie alkaliczne 1,5 V AA.

Bezdotykowa bateria Atlas Neo Sensor została zaprojektowana do kuchni, która tętni życiem i intensywnie pracuje, czyli do kuchni, która stała się naszą codziennością. Nowość Franke jest kolejnym wielofunkcyjnym urządzeniem, którego zadaniem jest pomoc w każdych, nawet z pozoru błahych pracach w domu.

Więcej informacji o bezdotykowej baterii kuchennej Franke znajdziesz na: https://fran.ke/dVOjyvH

instagram.com/franke_polska/
facebook.com/FrankePolska/

MATERIAŁ PARTNERA

bateria zlewozmywakowa franke
kran kuchenny z czujnikiem