bateria kuchenna franke

Franke: design i funkcjonalność – stalowe baterie na kuchenne lata

Kuchnia

Higieniczna, niezwykle trwała i wytrzymała stal szlachetna od dawna jest materiałem wybieranym przez profesjonalnych kucharzy, a także przez architektów i projektantów.

reklama
bateria kuchenna mythos franke
Stalowa Bateria kuchenna Mythos, Franke

Stalowe baterie Franke – szeroka gama i łatwy wybór 

Stal to bez wątpienia klasyczny materiał o wielu obliczach. Największe wrażenie robi rodzaj wykończenia powierzchni – stal szczotkowana mieni się satyną, a czarna bateria uwodzi głębią matu. 

Ponieważ odpowiednie wykończenie baterii wpływa na całą kompozycję, można śmiało powiedzieć, że stalowe baterie kuchenne to jeden z najmocniejszych trendów w aranżacji kuchni.

Co więcej, szeroki wybór jaki oferuje Franke pozwala dopasować baterię do każdego gustu i stylu aranżacji – od wiejskiego domu w stylu rustykalnym poprzez lubiane skandynawskie wnętrza, nowoczesny minimalizm oraz wielkomiejski industrial.

Dzięki specjalnej wyszukiwarce na stronie Franke, wybór idealnej baterii kuchennej staje się naprawdę prosty, a program przeprowadzi nas krok po kroku przez cały proces poszukiwań.

bateria kuchenna eos neo franke
stalowa bateria kuchenna eos neo, franke
bateria kuchenna atlas neo sensor franke
stalowa bateria kuchenna atlas neo sensor, Franke
bateria kuchenna eos neo franke
Stalowa bateria kuchenna Eos Neo, Franke

Funkcjonalność na co dzień, trwałość na lata

Precyzyjnie wykonane, najwyższej jakości baterie kuchenne Franke to nie tylko świetny ponadczasowy design. To nowoczesne produkty posiadające wiele przydatnych funkcji.

W stalowych bateriach Franke znajdziemy na przykład nowoczesne aeratory dające zwarty laminarny strumień, bez rozprysków i hałasu, ergonomicznie zaprojektowane dźwignie mieszacza, wyciągane wylewki z funkcją prysznica czy głowice WaterSaving oszczędzające wodę.

A to jeszcze nie koniec ich zalet! Wszystkie modele z litej stali szlachetnej są wyjątkowo odporne na zarysowania, plamy i łatwe w czyszczeniu. Materiał, z których wykonano baterie jest bezspoinowy i nieporowaty, co zapobiega osadzaniu się rdzy i kamienia, a także ułatwia utrzymanie czystości. Pełna funkcjonalność, trwałość, higiena… i do tego piękne wzornictwo. Czy można od baterii wymagać więcej? 

kuchenna bateria centinox franke
Kuchenna Bateria Stalowa Centinox, Franke
kuchenna bateria orbit franke
Kuchenna Bateria Stalowa Orbit, Franke
kuchenna bateria eos neo franke
Kuchenna Bateria Stalowa Eos Neo, Franke

Baterie kuchenne w duchu nowoczesności

Baterie ze stali szlachetnej marki Franke są odlane w całości z tego materiału, co gwarantuje ich długą żywotność. Tak stworzone produkty wpisują się w coraz silniejszy trend wybierania rozwiązań jakościowo trwałych. A po swoim długim okresie użytkowania nadają się w całości do recyklingu. 

Znajdź ulubiony model za pomocą specjalnej wyszukiwarki baterii stalowych: franke.com/pl/pl/hs/polecane/stainless-steel-taps.html

instagram.com/franke_polska/
facebook.com/FrankePolska/

Materiał partnera