kuchnia i salon to para idealna

Kuchnia i salon to para idealna – sprawdź, jak je połączyć, by stworzyć harmonijne i spójne stylistycznie wnętrze

Kuchnia

Coraz częściej decydujemy się na otwarte przestrzenie, w których kuchnia łączy się z salonem, a przejścia pomiędzy strefami gotowania i wypoczynku są płynne oraz harmonijnie. Meble kuchenne stają się także meblami do salonu, a projekt kuchni jest ważnym elementem wystroju całego wnętrza. O tym wszystkim wiedzą projektanci marki Häcker i proponują nam szereg rozwiązań, dzięki którym zaprojektujemy elegancką, funkcjonalną i spójną przestrzeń.

Projektując kuchnię otwartą na salon często stajemy przed wzywaniem, jak pogodzić oba wnętrza, aby uzyskać harmonijny efekt oraz płynne przejście między poszczególnymi strefami. Mamy na uwadze to, że w takim przypadku obie strefy (gotowania i wypoczynkowa) przenikają się nawzajem i uzupełniają. Z pomocą przychodzą nam rozwiązania firmy Häcker, dzięki którym możemy jeszcze sprawniej i wygodniej zaplanować wymarzone wnętrze dopasowane do naszych oczekiwań oraz potrzeb całej rodziny.
 

kuchnie z salonem aranżacje

Idealnie dopasowane meble kuchenne i salonowe – klucz do harmonijnej aranżacji wnętrza

Każdy, kto inwestuje w nową kuchnię na wymiar, powinien wybrać producenta kuchni, który zapewnia kompleksowe rozwiązania. Jeśli planujemy aranżację kuchni otwartej na salon warto zwrócić szczególną uwagę na to, jakie możliwości dostosowania mebli pod względem wysokości, szerokości, koloru oraz wzornictwa oferuje marka, by idealnie dopasować zabudowę do własnych preferencji oraz przestrzeni domu lub mieszkania.

Häcker, niemiecki producent mebli kuchennych, umożliwia nam dostosowanie wymienionych wyżej elementów umeblowania mieszkania. Niezależnie od tego, czy jest to kredens czy niska szafka, domowe biuro czy szafa, możemy idealnie dopasować je do naszego wnętrza. Rezultat? Projekt salonu, który perfekcyjnie pasuje do projektu kuchni oraz harmonia między dobrze wyposażoną kuchnią a wygodną częścią dzienną. W ten sposób powstaje przytulny, całościowy wystrój wnętrza, w którym dobrze się czujemy.

meble do kuchni połączonej z salonem
projektowanie salonu z kuchnią

Sideboardy – wszechstronne meble, które stworzą harmonijne przejście pomiędzy kuchnią a salonem

Idealnym rozwiązaniem do kuchni otwartej na strefę wypoczynkową są sideboardy. Nie tylko dodają tego wyjątkowego czegoś kuchni, ale także salonowi. To naprawdę wszechstronne meble! Doskonale nadają się do projektowania przejść między różnymi obszarami, oferują dodatkową przestrzeń do przechowywania oraz do wyeksponowania przedmiotów dekoracyjnych. Tworzą stylową, przytulną atmosferę, która harmonizuje kuchnię z częścią dzienną.

Firma Häcker oferuje możliwość zaprojektowania sideboardów o różnych wysokościach i rozmiarach oraz dostosowania ich do własnych upodobań: od projektu frontu, przez liczbę oraz rozmieszczenie otwartych i zamkniętych elementów, aż po wybór nóg. W linii produktów System mamy do wyboru naprawdę bogatą paletę barw – ponad 2000 kolorów RAL i NCS, dzięki czemu idealnie dobierzemy kolor kredensu do aranżacji swojego wnętrza.
 

rozwiązania do garderoby i przedpokoju firmy haecker
meble do garderoby i przedpokoju firmy haecker

Rozwiązania do garderoby i przedpokoju od firmy Häcker – sposób na imponujące wejście do domu

Marka Häcker o projektowaniu wnętrz myśli całościowo. W ofercie niemieckiej firmy znajdziemy nie tylko rozwiązania do kuchni i salonu, ale też do strefy wejściowej oraz garderoby. W końcu przedpokój jest wizytówką domu. Strefa wejściowa wraz z garderobą to pierwsze pomieszczenie, które zobaczą nasi goście po przekroczeniu progu. A przecież wszyscy wiemy, że pierwsze wrażenie robi się tylko raz.

Häcker oferuje ogromne możliwości w zakresie aranżacji przedpokoju, od niestandardowych szaf wnękowych i zintegrowanych siedzisk po nowoczesne szafki na odzież, które nadadzą wnętrzom zarówno klasę, jak i pomogą utrzymać porządek. Jeśli szukamy rozwiązania do garderoby, które będzie spójne z aranżacją całego mieszkania, zapoznajmy się z ofertą niemieckiej firmy.

Dzięki rozwiązaniom marki Häcker kuchnia, salon, a nawet przedpokój i garderoba będą tworzyły spójną, elegancką całość. Idealnie dopasowane do siebie elementy wyposażenia sprawią, że już od progu my i nasi goście mamy poczucie, że wnętrze jest przytulne oraz doskonale skomponowane.

Po więcej inspiracji, jak zaprojektować kuchnię z salonem i garderobę zapraszamy na stronę: haecker-kuechen.com/pl/kuchnie-wysokiej-jakosci

MATERIAŁ PARTNERA

meble do garderoby i przedpokoju firmy haecker
aranżacje garderoby i przedpokoju z meblami hacker