meble kuchenne marki haecker

Kuchnie Häcker – meble kuchenne, które wyróżnia jakość na najwyższym poziomie i neutralność klimatyczna

Kuchnia

Szukając odpowiedniej kuchni zwykle chcielibyśmy wiedzieć, czy kuchenne meble nie zawierają szkodliwych substancji, które wpłyną na nasze zdrowie, czy posiadają certyfikaty, które potwierdziłyby wysoką jakość ich wykonania i czy są produkowane w zrównoważony sposób i z troską o środowisko. Marka Häcker spełnia wszystkie te warunki.

reklama

Od ponad 120 lat marka Häcker oferuje klientom znakomitą niemiecką jakość – oprócz stylu i ergonomii firma dba o to, żeby meble były wyprodukowane w sposób odpowiedzialny, zrównoważony oraz bezpieczny dla naszego zdrowia. Może pochwalić się innowacyjną technologią oraz trwałymi materiałami, dzięki którym meble kuchenne będą nam długo służyły i powoli się starzały.

 

meble kuchenne wysokiej jakości

Meble Häcker – wyjątkowe kuchnie produkowane w odpowiedzialny i zrównoważony sposób

Häcker to firma, która do jakości mebli kuchennych przykłada ogromną wagę. Firma dysponuje najnowocześniejszymi urządzeniami produkcyjnymi oraz ściśle współpracuje z dostawcami opracowującymi coraz lepsze i wyższej jakości materiały.

Wielką zaletą są używane w produkcji mebli kuchennych lakiery na bazie wody, które są przyjazne dla środowiska. Chronią też i uszlachetniają odnawialne, naturalne drewno, przedłużając jego żywotność. Głównym celem marki jest bowiem zachowanie równowagi ekologicznej oraz ochrona naszego zdrowia.

Kuchnie Häcker wyróżniają się wyjątkową jakością wykonania, którą potwierdzają liczne certyfikaty, takie jak certyfikat GS, który gwarantuje, że meble kuchenne spełniają wymogi w zakresie bezpieczeństwa, wytrzymałości, stabilności, jakości materiału oraz komfortu obsługi. Ponadto Niemieckie Stowarzyszenie Jakości Mebli (DGM) wyróżniło firmę certyfikatem RAL „Złote M”. To wyróżnienie dla produktów spełniających surowe kryteria w zakresie jakości, bezpieczeństwa, ochrony zdrowia oraz środowiska naturalnego. Z kolei PURemission i PUResist to własne etykiety marki, które wyznaczają nowe standardy mebli kuchennych.

najwyższej jakości meble kuchenne


PURemission dotyczy produktów drewnianych spełniających wysokie wymagania norm amerykańskich w zakresie dopuszczalnych limitów zawartości formaldehydu (CARB2 93120 oraz TSCA tytuł 6). Jest symbolem czystego powietrza w domu oraz lepszej jakości życia.

PUResist to natomiast innowacyjna technologia klejenia. Wszystkie krawędzie mebli kuchennych Häcker są wodoodporne, bardzo wytrzymałe i dzięki niewidocznej fudze wyglądają znakomicie. A klej? Nie zawiera formaldehydu ani szkodliwych rozpuszczalników. To odpowiednia ochrona naszego zdrowia i naszych mebli.

Poznajcie lepiej certyfikaty oraz znaki jakości przyznane niemieckiej marce, aby świadomie wybierać jak najlepsze i najzdrowsze wyposażenie domu. Przeczytajcie artykuł: Na co zwrócić uwagę kupując meble kuchenne?

niemieckie meble kuchenne haecker

Häcker pod lupą – jak działa laboratorium testowe marki

Niemiecki producent od kilku lat ma swoje własne laboratorium testowe, w którym bardzo dokładnie sprawdza, czy wszystkie materiały są zgodne z normami europejskimi pod kątem funkcjonalności i trwałości. Fronty są tu testowane w komorach klimatycznych przez ponad dwa tygodnie w temperaturze 40 stopni i wilgotności na poziomie 95 procent. Kilka metrów dalej inne fronty muszą wytrzymać trzykrotne 30-minutowe działanie gorącej pary. Drzwi są otwierane i zamykane tysiące razy, aby skontrolować, czy mechanizm będzie płynnie działać rownież po latach.

niemieckie meble kuchenne haecker
neutralne klimatycznie meble kuchenne haecker
5


Meble z powłoką anti-fingerprint produkuje się w innowacyjnym procesie lakierniczym, co oznacza, że na powierzchni nie pozostają odciski palców. Lakier zawiera specjalne cząsteczki umieszczone obok siebie bezszczelinowo. Specjalna mikrostruktura powierzchni lakierowanych zapewnia szybkie „odparowanie” potu i wilgoci zawartej na palcach. Dodatkowo PerfectSense® ma właściwości antybakteryjne.

W laboratorium badawczym testuje się wszystkie materiały, aby klienci marki mogli w każdej sytuacji polegać na wysokiej jakości kuchni Häcker zgodnie z mottem: „długotrwała jakość tworzy prawdziwą satysfakcję klienta”.

meble kuchenne neutralne dla środowiska


Kuchnie Häcker – projektowanie w zgodzie z trendami i najnowszym technologiami

Häcker przywiązuje dużą wagę do ciągłego rozwoju kuchni pod względem wzornictwa oraz technologii. Trendy są rozpoznawane na wczesnym etapie i specjalnie wdrażane w rozwój kuchni. Ważną cechą jakościową kuchni Häcker jest ogromny wybór różnych rozwiązań. Mamy do wyboru m.in. fronty szklane, z tworzywa sztucznego, lakierowane, z okleiny oraz z prawdziwego drewna.

meble kuchenne dobrej jakości


Marka proponuje nam aż 190 kolorów RAL, wybrane kolory Selection, różnorodne szuflady i praktyczne systemy przechowywania. Daje nam niemal nieskończone możliwości aranżacyjne. W połączeniu z bogatym asortymentem akcesoriów firmy świat kuchni Häcker pod względem jakości nie ma sobie równych. Marka umożliwia stworzenie nam indywidualnej kuchni marzeń i zrealizowanie wszelkich, nawet najbardziej wyszukanych projektów.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, koniecznie zajrzyjcie na stronę haecker-kuechen.com/pl, gdzie znajdziecie mnóstwo przydatnej wiedzy oraz wiele ciekawych inspiracji kuchennych.

MATERIAŁ PARTNERA: HAECKER.PL