modułowy organizer do zlewu

Modułowy organizer do zlewozmywaka ALL-IN – nawet się nie spodziewasz, jak bardzo ułatwi Ci pracę w kuchni!

Kuchnia

Z organizerem do zlewu ALL-IN pokroisz składniki, osuszysz warzywa i owoce, łatwiej posprzątasz kuchnię, a nawet przechowasz jedzenie w lodówce. To wszystko dzięki modułowym akcesoriom, z których możesz korzystać na wiele sposobów. Organizer pasuje do zlewozmywaków o szerokości do 54 cm. Innowacyjność zapewniła mu prestiżową nagrodę Red Dot 2022. 

Organizer kuchenny do zlewu ALL-IN – więcej funkcji w zlewozmywaku

Codzienny rytuał gotowania, a nawet prozaiczne sprzątanie czy przechowywanie jedzenia dzięki sprytnym, prostym, ale przemyślanym rozwiązaniom wchodzi na wyższy poziom. Szwajcarska firma Franke, producent urządzeń i wyposażenia kuchennego, proponuje organizer ALL-IN – modułowy system pasujący do każdego zlewozmywaka o szerokości do 54 cm.
 


 

Modułowy organizer do zlewozmywaka ALL-IN został zaprojektowany z myślą, by oszczędzać miejsce i usprawniać podstawowe czynności, które wykonujesz w kuchni. Tym samym daje większą swobodę działania. Nie tylko poszerza funkcje zlewu, ale ułatwia też przegotowanie posiłku, sprzątanie po gotowaniu oraz przechowywanie żywności. Zamienia zlewozmywak w wygodne, stylowe i wielofunkcyjne stanowisko pracy, a do tego oszczędza twój cenny czas.
 

organizer do zlewu franke all-in
modułowy organizer do zlewu franke all-in
organizer kuchenny do zlewu

Modułowy organizer do zlewozmywaka – wybierz jeden z trzech zestawów akcesoriów

ALL-IN firmy Franke dostępne jest w trzech wersjach: Standard, Plus i Premium, które różnią się liczbą akcesoriów. Wybierz zestaw, który Ci najbardziej odpowiada i dostosuj przestrzeń w kuchni do swoich potrzeb.

  • Wersja ALL-IN Standard zawiera szynę teleskopową, bambusową deskę do krojenia oraz dużą wkładkę ociekową zabezpieczoną technologią Sanitized, która ogranicza rozwój bakterii i drobnoustrojów. Wykonaną ze stali szlachetnej szynę teleskopową łatwo dopasujesz do szerokości zlewozmywaka w swojej kuchni. Możesz na niej oprzeć wkładkę ociekową i przepłukać warzywa czy zebrać obierki i zagospodarować odpady. Podczas sprzątania z kolei ustawisz we wkładce umyte szklanki oraz kieliszki. Umieszczona na szynie bambusowa deska pozwoli pokroić warzywa i inne produkty spożywcze bez brudzenia kuchennego blatu.

organizer kuchenny do zlewu franke
  • Wersja ALL-IN Plus obejmuje szynę teleskopową, bambusową deskę do krojenia, dużą wkładkę ociekową oraz odporną na wysokie temperatury matę silikonową. Bez obaw możesz postawić na niej gorące garnki i patelnie. Karbowana powierzchnia maty pozwoli ci wykorzystać ją również w roli ociekacza.

  • Z kolei ALL-IN Premium to już 8 kuchennych akcesoriów, przydatnych nie tylko do przygotowywania posiłków i sprzątania, ale również do przechowywania żywności. Obok wyżej opisanych elementów pojawiają się jeszcze: mały pojemnik do przechowywania jedzenia z technologią Sanitized, bambusowa pokrywka do pojemnika korespondująca estetycznie z deską do krojenia, mała wkładka ociekowa oraz pojemnik do przechowywania wszystkich akcesoriów. Pomieszczą się tam zarówno pudełka, złożona mata silikonowa, jak i bambusowa deska.

organizer do zlewozmywaka franke all-in
modułowy organizer do zlewozmywaka
modułowy organizer do zlewozmywaka franke all-in


Organizer do zlewu ALL-IN – dopasowany do wystroju każdej kuchni

Wszystkie akcesoria utrzymane są w eleganckiej, neutralnej kolorystyce – w odcieniach szarości oraz drewna, dlatego doskonale pasują do różnorodnych aranżacji. Sprawdzą się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych kuchniach. Wykonano je z trwałych materiałów i zabezpieczono specjalną technologią Sanitized, która eliminuje drobnoustroje. Przeczytaj więcej o modułowym organizerze do zlewozmywaka ALL-IN na stronie: franke.com/pl/pl/hs/polecane/all-in.html

MATERIAŁ PARTNERA: FRANKE.PL