neutralnie klimatycznie meble kuchenne

Z troską o środowisko – meble kuchenne mogą być zdrowe i neutralnie klimatycznie

Kuchnia

Eleganckie i nowoczesne meble kuchenne Häcker wyznaczają nowe standardy – PURemission i PUResist, które gwarantują najwyższą jakość wykonania, długą żywotność produktu oraz troskę o środowisko i o nasze zdrowie. Przeczytajcie o nich więcej!

reklama
meble kuchenne Hacker

Dzisiaj na każdym polu dokonujemy coraz bardziej świadomych wyborów. Sięgamy po zdrową żywność i ekologiczną modę. Podobnie postępujemy urządzając domy i mieszkania. Szukamy mebli, które oprócz stylu i doskonałej funkcjonalności, są produkowane w odpowiedzialny oraz zrównoważony sposób.

Neutralnie klimatycznie meble kuchenne Häcker

Doskonałym przykładem firmy, która od lat dba o środowisko jest marka Häcker. Duże zaangażowanie w kwestie bezpieczeństwa i działania na rzecz ochrony zasobów naturalnych sprawiły, że niemieckie stowarzyszenie do spraw jakości mebli (DGM) wyróżniło ją jako przedsiębiorstwo neutralne klimatycznie.

Zgodnie z mottem „odpowiedzialność wynikająca z tradycji” firma we wszystkich aspektach koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i zrównoważonym zarządzaniu – od produktów ze śladową już tylko zawartością formaldehydu, neutralnej pod względem emisji dwutlenku węgla produkcji, przez opakowania nadające się do recyklingu, zabezpieczenia ładunków tekturą zamiast styropianu, po systemy fotowoltaiczne i stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

nowoczesne kuchnie


To jednak nie jedyne działania, które Häcker podejmuje na rzecz ochrony klimatu. Niemiecka firma wspiera też projekty rewitalizacji lasów Urugwaju, energetyki wiatrowej w Indiach oraz energii wodnej w Mali.

Nowe ekologiczne standardy – PURemission i PUResist

Kuchnie Häcker spełniają najwyższe kryteria pod względem jakości, bezpieczeństwa, zdrowia oraz ochrony środowiska. PURemission i PUResist to jej własne etykiety, które wyznaczają nowe standardy mebli kuchennych.
 

meble kuchenne haecker


PURemission to odpowiedź na problem dotyczący formaldehydu. Marka Häcker, dzięki starannemu i odpowiedzialnemu wyborowi materiałów drewnianych oraz ich dostawców (wymogiem Häckera jest, by poddostawcy dostarczali materiały drewniane spełniające surowe normy CARB2 i TSCA) jest jednym z nielicznych niemieckich producentów mebli kuchennych, którzy jako pierwsi zastosowali materiały wyróżniające się najniższą emisją formaldehydów. PURemission jest więc symbolem czystego powietrza oraz polepszania jakości życia.

PUResist to natomiast innowacyjna technologia klejenia. Obrzeża mebli kuchennych są wodoodporne, bardzo wytrzymałe i dzięki niewidocznej fudze wyglądają znakomicie. A klej? Nie zawiera formaldehydu ani szkodliwych rozpuszczalników. To odpowiednia ochrona naszego zdrowia i naszych mebli.

szafki kuchenne czarne
szafki kuchenne białe
nowoczesne meble kuchenne

Najlepsze połączenie – eleganckie i praktyczne kuchnie Häcker

Meble kuchenne wyróżniają się też wzornictwem i wyjątkową precyzją wykonania. Do nowoczesnej kuchni pasują proste formy ze swobodnie zaprojektowanymi frontami w modnych odcieniach bieli, czerni, grafitu i szarości, matowe lub z połyskiem. Minimaliści pokochają szafki bezuchwytowe o pięknych, wyrazistych liniach.

Biel, beże i szarości sprawią, że klasyczna kuchnia będzie stonowana oraz elegancka. Chcecie wprowadzić do niej trochę fantazji?  Wybierzcie szafki w pięknych odcieniach granatu albo zieleni. Dostępne w wielu kolorach fronty oraz wygodne i praktyczne rozwiązania, takie jak regały z miejscem na pojemniki czy szafki ze stojakami na talerze, sprawią, że dzięki nim zrealizujecie projekty swoich wymarzonych kuchni nowoczesnych, klasycznyczych lub stylowowch. Wszystko jest możliwe!

TEKST: AB
MATERIAŁ PARTNERA: HAECKER-KUECHEN.DE/PL